Alergia na nikel

mariaaa

...to poznam,aj ja hned ma zacne svrbiet pokozka a narobia sa mi take svrbive vyrazky atd.
ako som pisala si odolny,lebo inak vsetko mas ok,ja toto povedat nemozem,koli kazeinu mam cele telo oslabene o to ja to mam horsie,a ked budem telo zatazovat este aj NIKLOM..tak mu nepomozem...
to je ako aj z LEPKOM...nie som na neho alergicka-vysledky mam na hrane,ale aj napriek tomu mam sa lepku,ak je to mozne vyhybat,aby som nezatazovala travenie atd.
rozumies,preco mi na tom tak zalezi?o nic ine my nejde...
uz nechame toho,lebo aj tak si to budem niekde hladat ak sa da,ak nie,tak sa pokusim porozpravat s nejakym odbornikom...
ale po troske budem jest,tie potraviny...

lDenzl

No mozno mam dobru imunitu.....snazim sa o to doplnkami ako pangamin jodamin,calibrum ,b12 a AD vitaminom. Ak mas zlu imunitu popytaj sa u lekara na toto primar.sme.sk
Ale myslim to vazne.

lDenzl

No ved dobre,ale to neznamena,ze je pre telo nebezpecne pri alergii na vonkajsiu alergiu. Ja by som tu uz asi nebol a to nechci vediet kolko a ako casto to ja jem.
Ale ak mam nejake debilne nohavice ci opasok a pod. na sebe.....okamzite do par hodin som obsypany na danom mieste ako puk.

mariaaa

...ja sa nestressujem,ja sa prave stressu vyhybam...ale tak chcem vediet tuto odpoved,to nie je nic zle...ked chcem nejaku odpoved a hladam ju...
sak,aj preto som na vela veci prisla,len preto ze som to nevzdala a hladala som odpovede,preco mi je zle atd.keby som to bola nechala tak,tak dnes som ......
takze ja viem velmi dobre co robim...
a ty mas potom stastie,ze ti nic nikel nerobi,mas asi silnu imunitu,dobre travenie atd.tak mozno preto nemas problem...
tiez som bola vsezravec,jedla som vsetko zaradom...okrem ryb tie mi nechutili a nechutia do dnes-koli pachu...

...co si mal dnes dobre na obed?

lDenzl

Mariaa- cim viac sa clovek obava a stresuje,tym skor moze onemocniet na tu rakovinu.Stres je jeden zo spustacov. Tak klidek a pokoj hlavne:)

mariaaa

...ty sa pozri na stranku,na teke testy som mala ist a precitaj si nieco o niklu...
...ja sa pozriem na to,co si ty dal,ale nie je to prehnane,lebo keby si zazil to co,ja chapal by si ma...mam tak znicene travenie,ze i to co by som mohla jest,nemozem...lebo mam take oslabene vsetko...takze ja som OPATRNA...a chcem dozit minimalne 300rokov :0)))) som mlada a nemienim skoncit skoro,niekede v pod kytickami,alebo v posteli s rakovinou traviac.traktu atd.viem co to je...na to zomieral moj dedko/v bolstiach atd.mal rakovinu hrub.creva/
ale nechajme toho,ja sa budem snazit najst opoved...ale kedy ju najdem to je otazne...

lDenzl

mariaa- toto je uz podla mna prehnane,ale pozri si to,ze ta zena sa vysypala po tele pri kontakte v jedle. Cize jej stav je abnormalne vazny.
zdravie.pluska.sk