Fuziky nad hornou perou

mirka169

Chlpky nad hornou perou mam aj ja. Skusila som laserovu depilaciu no bola neuspešna a poriadne som sa oklamala...

Na internete som našla depilaciu laserom na 30 eur. Zavolala som tam a objednala sa. Povedala mi však, že si to mám oholiť pred tým ako prídem... Tak som teda oholila. Zašla som tam a popytala sa na všetko. Povedala mi, že tato depilacia sa bude musieť par krat opakovať. Opytala som sa či je tych 30 eur suma ako za tie všetky depilacie, alebo či sa plati za každe zvlasť. T.j. stale keď pridem zaplatim 30 eur. Povedala mi že NIE, že sa plati raz. Povedala som dobre..

Keď som prišla druhy hrat vydepilovala mi to znovu a potom pytala znova 30 eur... Nevedela som čo mam robiť. Peniaze som nemala. Volala som mame, pretože prvy krat bola so mnou, že či vravela že sa plati iba raz. Povedala že áno. Doktorka zahovarala, že ona asi myslela že sa plati iba zaz keď raz pridem.. NO NIE! AZDA 10 KRAT ZAPLATIM ZA JEDNO!.. Tak som teda peniaze doniesla neskôr.

Rozhodla som sa že už dochodim, veď som za to dala už 60 eur. Len to som ešte nevedela že to 3-5 krat (toľko približne krat som tam mala prisť aby mi to už nenarastlo) sa predlži na 10 krat a BEZVYSLEDNE.. vtedy som sa už na to vykašlala a nervozna ich tam "slušne" poslala do zadku...

Teraz si to musim stale bohužiaľ holiť. Vytrhať si to nemôžem, pretože to by som si to musela nechať dlhšie aby som to mala vôbec za čo uchytiť.

silinina

baby, nevedela by mi niektorá z vás poradiť? ja mám taký problém že som si dala voskové pásiky na fúziky, ale sa mi tam riadne pupáky spravili a neviem čo mám robiť... mamina mi povedala že nabudúce už by sa nemali, ale nemá niekotrá z vás s tím skúsenosť? :) vopred ďakujem

angela85

takze ja mam za sebou aj odfarbovanie aj voskove pasiky
s tym odfarbovanim to fakt nebol moc dobry napad, robila som to dlhe roky, ale vzdy som mala pokozku spalenu, aj pluzgieriky sa mi neraz urobili a teraz mam nad hornou perou o trolinku tmavsiu plet ako inde na tvari, to tym spalenim
teraz to robim tymi voskovymi pasikmi, mam to z rakuska, su lacnejsie ako veet, to je lepsie, vydrzi to celkom dlho, len na prvy krat asi tak tyzden. je to celkom fajn.
na to odstranenie laserom nemam nervy, tam musite mat tmave to chlpky a uz si neviem predstavit ze by som si nechala nad hornou perou narast tmave chlpky. musia byt fakt cierne, inak to nema ucinok.
a holit vobec nie, oni sa sice nezhrubnu, ale tym ze ich zrezete budu vyzerat ze vyrastaju hrubsie

hregherterze

Znizit koncentraciu testosteronu v krvi, cize bud viac zenska a chlpnutie by malo prejst. Hlavne si ich NEHOL, lebo ti to zacne rast iba viac, vytrhat alebo nehat tak dokym to nezacne vidno.

slamka1822

ahojte,,,ja mam ten isty problem mam 18r.a mam nad hornou perou dost viditelne fuziky velmi sa zato hanbim,vcera som si to vitrhala pinzetou,,ale neviem ako dlho to vidrzi plsss poradte mi co by som este mala pouzit,,dikesss

Anka...

Moja kamoška chodí ku kozmetičke a tá jej to vyťahuje. Teraz jej to ani nieje vidno. Keď k nej budeš chodiť častejšie tak ti to urobí aj natrvalo. :)

Aduliena

Presne tak, depilačné voskové pásiky sú na to najlepšie, stačí strhnúť a je pokoj na 3-4 týždne. Najlepšie je to robiť večer, do rána zmizne aj začervenanie. Alebo potom návšteva kozmetičky, stojí to okolo 1 až 1,30 Eur, takže žiadne veľké peniaze.

Čo sa lasera týka, pochybujem o tom, že budeš mať do konca života pokoj s chĺpkami, to iste nie. A rastú stále preto, lebo každý chĺpok je v inej fáze rastu a preto treba opakovať viac tých sedení, aby to malo efekt. Ale efekt len na niekoľko rokov, iste nie natrvalo....

chantallaa

Jezis preboha pinzetou?? no na to by som nemala nervy :)) ja mam normalne depilacne pasiky od veet a tym to mas za par sekund uplne prec, len odporucam to robit vecer, lebo ja mam po tom vzdy cervenu kozu nad perou..

Eva123

No ja mam ten isty problem, chodimna laserovu depilaciu, malo byt to byt tak do 6 krat a potom by mal mat clovek pokoj do konca zivota. Je to dost drahe, 20 eur na kazde sedenie. Najlepsie an tom je ze mam ten pocit ze to vobec, ale vobec nepomaha. Ja neviem, ale uz som tam 6 krat bola. ono to tie chlpky spali a potom su vselijak pokrutene, po par dnoch to sice vyzera fakt ze celkom dobre, je ich menej, tie najtmavsie miznu, ostavaju len svetle ktore az tak nevidno ale co ma hneva je to ze za tie peniaze to po par tyzdnoch narastie naspat. Ja uz nechapem co na mna ten laser nefunguje? Keby som aspon videla zmeny, ale tie su naozaj minimalne.