"dôvod" OPICE..

Príspevok v téme: "dôvod" OPICE..
miriana

dobrý večer.mám veľký problém s "opicou".Keď ideme von s kamoškami ,na zábavu a vypijeme si druhý deň normálne fungujú,vládzu ísť športovať, pracovať,...ja preležím celý deň v posteli len si sem tam odbehnem na wc-ko vyvrátiť čo som vypila a zjedla.A nezaleži či pijem tvrdé (ktoré som preto už vylúčila) alebo víno, či vypijem liter alebo dva striky,....hlava ma nebolí nikdy ani po najväčšej opici ale brucho a väčšinou aj zvracanie trvá aj dva tri dni...niesom alkoholik ktorý ebz alkoholu nevydrží ale ked už ideme raz za mesiac na zábavu či oslavu rada si s ostatnými dám do nálady...poznáte to niekto??čím to môže byť??

meri.m

Mne sa tiež kondička v tomto smere časom zhoršila... :-) Celkom mi pomáha praženica pred akciou a čistá voda pomedzi drinky.

usiko

neznasas alkohol.....ja tiez nie, "opita' som bola raz / to soim nevedela, ze medovina je svionstvo/, a druhy raz som skombinovala jeden tatransky caj so strasne tazkym teplym cajom /tusim Twinnings/, tak som vracala v oboch pripadoch, a tak mi zle bolo, ze som az plakala /aj ked pre niekoho je to normalka/...ze odvtedy sa alkoholu prirodzene vyhybam..viem, co to spravi a jednoducho nemam chut sa takto nicit a strapnovat /lebo nevravim uz o tom, ako som vypadala/...takze som zasa opat normalny clovek...

zuzanama

Miriana, ide ti o to, ci nahodou nemas daku chorobu, choru pecen, alebo tak? No mozne to je. Daj sa vysetrit pre vlastny pokoj a pre vlastne zdravie NEPI. Da sa to, da sa bavit aj bez alkoholu. Zo zaciatku je to mozno otrava, ale ked si na to zvyknes, niekedy je to sranda, byt nad vecou, nad tymi nacenganymi chudakmi, pocuvat ich opite reci a mat cistu hlavu, vediet co robis a ze sa na druhy den nemusis ani liecit, ani hanbit, co si v opitosti natarala, alebo nebodaj nieco urobila. nemusis ich vsak povazovat za chudakov, mozes ich chapat, ze si nevedia inak vybrat, iba sa opit. Vsetko je vec vyberu
a priorit.

miriana

teraz tu vyzeram ako notorik :)mne tiež nerobí problém piť minerálku ale lepšie sa naozaj zabavím ked si dám niečo do nálady ...ved to asi poznáte všetci...

mate59

miriana - nič si z toho nerob, ja pijem málo,len červené víno,nechýba mi to a pri mojom veku som už mohol mať hektolitre popité.A piť v spoločnosti minerálku mi nerobí problém.Skús to tiež.

miriana

noo to ja už po polnoci max. po jednej hod.sa len minerálkou nalievam,spať idem v pohode a ráno jak keby ma párny valec prešiel ...Mate ak ja niesom vytrénovaná tak neviem veru :) skor mám asi najlepšie časy za sebou :) smutné len ked vidím ako niekto pije celý život a nič mu to nerobí a ja čím menej pijem tým je to horšie,....nechápem :) tak abstinent čo už narobím :D