Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milá, zlatá alebo sexi,elegantná ?

anjelik9

že aj ja si myslím že je lepšie ked niekomu sadneš ako človek kamarát spriaznená dušička než len výzorom bez duše bo ja mám pocit že veľa báb si myslí že keď sa vyobliekajú a zmachlia tak nad ne neni a veľa razy len prázdny obal =)

hraskulca

vlastne mas pravdu :) ze som si to neuvedomila...ale jedno som sa naucila radsej byt mila a zlata,ako nafukana a sexy

hraskulca

u mna je to nejake cudne...vacsinou mi chlapi co ma nepoznaju hovoria..sexy,pritazliva..atd..a kamarati alebo ti co ma poznaju blizsie..ze milucka zlata

anjelik9

podla mna sexi a elegantá ked chceš aby sa za tebou otáčali a flirtovali s tebou a zlatá a milá ako kamarátka frajerka =) ale inak čo som si všimla to čo je ich objektom záujmu by veľakrát do vzťahu nechceli ;)

Ceshire

Môj problém je, že nedokážem byť sexi, to by som sa musela dorábať. Hovoria o mne, že som milá. Ale to asi nestačí...

Deee

ak chces zbalit chlapa alebo zbierat komplimenty tak sexi a elegantna a ak chces potesit priatela doma tak mila a zlata a do spolocnosti s nim to druhe :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.