Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem mať sex aj keď som ešte panna?

ie

lussyta. podobny pripad.
to co ti ten clovek spravil je zverstvo a trestny cin.
prekonaj strach a obavy z navstevy gynekologa i psychologa.
zdover sa niekomu blizkemu, ak to sama nezvladnes (myslim, ist na policiu,gynekologovi,psychologovi)
lepsie to je uhlasit napriek tomu ze si ho nepoznala. kazdy znak a spomienka na to ako vyzera pomoze pri jeho hladani a naslednom potrestani. takyto cin musi byt vysetrovany, a takyto clovek ma patrit za mrezami. bude to dobry pocit pre teba, a pre dalsie dievcata, ktore sa pohybuju v tom okoli a tiez mozu byt znasilnene. policia ma paky aj na to aby sa ten clovek nasiel aj ked si bola v zahranici. je to dlhsi proces, niekedy moze trvat aj rok,dva.ale je to spravne a pomozes mnohym inym dievcatam, i tebe to pomoze.
ku lekarovi chod takisto, ako uz bolo spominane, mohol ti ublizit.
vyhladat psychologicku pomoc,najlepsie nejaku psychologicku. ak sa pustit aj do tej policie, mala by si byt pripravena na vacsi natlak zo strany sudov.
okrem toho znasilnenie na cloveku moze nechat stopy dost kvalitne (na mne uz stvrty rok napriklad) preto je potrebne aby si to s pomocou nejako poukladala tak, aby ta to v zivote neranilo.

drzim ti palce. ten co ti to spravil, je hajzel. ty za nic nemozes. ten clovek je proste hajzel. keby nieco, tak tu napis email alebo podobne,ak budes potrebovat s niecim pomoc. vela stastia*

wewa55

Co najskor ku gynekologovi. Mne sa stalo nieco podobne a budem to tiez musiet riesit ked pridem na Slovensko.drz sa :)

Lussyta

mrs.x-ano,ono sa to lahko povie,ale naco pojdem na policiu ked aj tak neviem kto to bol,bol to cudzi clovek a po druhe nestalo sa to tu na svk,takze dalsi problem...trvalo mi tri tyzdne skoro kym som si to teraz aspon ako tak pripustila ze sa nieco stalo :((a teraz sa len modlim,aby som nemala dozivotnu traumu a aby som nedostala nejaku pohlavnu chorobu alebo co,alebo nebodaj neostala tehotna :((

qwerty31

mna by na tvojom mieste skor zaujimalo, ci som nahodou nedostal nejaku pohlavnu chorobu, prip. ci nie som tehotna a urcite nie stav panenskej blany...

mrs.x

ked to bolo naozaj nejaké násilné tak ti mohol kvalitne poškodiť pohlavné orgány, okrem iného treba ísť aj na políciu a oznámiť to a ísť tomu gynekologovi!!! čo budeš robiť ak ti začne rásť brucho? ako to pvieš rodičom-,? rieš to čo najskorje...lebo za rok ho už hladať nikto nebude, možno budeš mať dieťa, psychickú traumu, blok v hlave k sexu... a x dalších problémov..a to ti naozaj neželám

Lussyta

nevie o tom nik a ani nechcem aby to niekto z okolia vedel :((u gynekologa som bola len raz v zivote pred par rokmi,takze teraz musim rychlo nejakeho noveho najst a zajst tam aj ked mam priserny strach :((

qwerty31

mrs.x, velmi dobre napisane, som presne toho isteho nazoru na panenstvo :)

Lussyta, toto by uz bola skor vec pre organy cinne v trestnom konani...

mrs.x

tak to hlavne rieš lebo možeš mať nejaké problémy o ktorých ani nemusíš vedieť...dúfam, že už si bola u gynekologa? kedy sa to stalo? rodičia to vedia?

Lussyta

hm,no je mi to blbe strasne,lebo ide o to ze,som bola zial znasilnena a proste v tom strasnom soku ani neviem co so mnou spravil :(( a bude mi to neskutocne trapne to povedat gynekologovi :((

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem mať sex aj keď som ešte panna? - Fórum - ZDRAVIE.sk