Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si nainštalovať novy notebook

Príspevok v téme: Neviem si nainštalovať novy notebook
laura789

Ahojte neviete mi takto poradiť, ako si mam nastaviť notebook keď sa mi tam neda zapojiť ani internet(mam modem od T-Mobile), a bez internetu mi zase nechce nastaviť programy ako napr word, excel... Mam novy notebook a tam je program Windows 7 home premium. Skušala som to už hocijako vo vnutry ponastavovať aby mi ten internet aspoň išiel no asi to neviem. A nikoho nemam kto by mi to vedel nastaviť všetko. Popripade sa môžem isť opýtať do predajne kde som notebook kupila či mi to nastavia a nainštaluju všetko? Ďakujem za rady.

AdamKrt

Tie kody 25 miestne su asi na aktivaciu cez internet. Dnesne distribucie casto nepotrebuju ani CD, vyrobca notebooku to nahra na pocitacovy disk a treba to aktivovat cez internet. Treba vsak na to fungujuci internet. Alebo tam moze byt aj polozka aktivovat to telefonicky...

AdamKrt

Obrat sa na T-mobile a povedz im, ze ten modem nefunguje. Bud Ti daju nieco ine, napr. vacsi modem, ktory ide cez sietovu kartu, alebo Ta odkazu napr. na stranky vyrobcu, ktory by mal mat 64bit ovladace pre modem. Ak ich vobec ma...

laura789

Prosim vas ak by ste mi mohli niekto povedať, čo zmana to ak ma notebook 32 alebo 64 bit. operačny system? ten 64 bit. je rýchlejši v otvarani okien? Alebo aku to ma funkciu?
A ešte ak si kupim teda ak bude v ponuke v T mobile aj 64 bit. modem tak mi to pôjde popripade aj na 32 bit. notebook? Ale opačne už nie? Čiže 32 bit. modem na 64 bit. notebook?

laura789

Už viem prečo mi nejde ten internet od T-mobilu zapojiť. Ja mam na notebooku 64 bit. operačny system a modem je iba na 32 bit operačny system. Čo teraz? Nevedela som že to takto môže spolu suvisieť, to mi teraz brat povedal, on ma notebook 32 bit. jemu tam tam ten môj modem ide v pohode. Akože teraz mam čakať kým sa mi skonči zmluva na modem a potom žiadať 64 bit.?

soffa

a co tak niekoho kto sa tomu rozumie,niejaky sused,kamos,popripade niekto z rodiny.potom ti zostava uz len niejaky poc.expert,ktory berie 50eur/za hodinu.

laura789

Už som to skusila znova odinštalovať a nainštalovať cez CD, dala som tam oba porty a zase nič. Je to divne ak som si tento modem inštalovala do počitača tak mi to išlo hneď na prvy krat a tu ani za svet, vôbec nič, iba sa mi zobrazi to okno mobility manager a žiadna reakcia, nič. Ak chcem spustiť napr pisanie vo worde tak to odomňa žiada nejaky 25 miestny kod produkt key, ktorý najdem na obale CD, ale na žiadnom CD čo mi dali k notebooku taky kod nie je čo by mal 25 znakov. Potom mňa to ešte nasmeruje na pripojenie cez internet a vyžiadať si ten kod. Akože cele je to divne.
Keby som vedela, že si tam nebudem vedieť nič nainštalovať, mohla som ich poprosiť v predajni. potom ako to riešite vy kto ste si kúpili cez net notebook? A nema vam kto pomôcť?

AdamKrt

Treba odinstalovat ten modem, lebo sa asi zle nainstaloval. Potom pripojit naraz OBA konektory. Mala by sa spustit detekcia znovu a nainstalovat vsetky ovladace + SW.

laura789

Mam Leadtek USB modem, ano zapojenie cez USB. Teraz som skúšala tam vložiť oba USB porty vedla seba a nič, stale rovnako sa neda pripojiť.

AdamKrt

Ano, predajcovia to zvacsa zvyknu predinstalovat. Kupa nepredinstalovaneho pocitaca je dnes skor uz rarita. Hlavne je divne, ze preco predajca to nenaistalovat, ci neupozornil na sposob samoinstalacie. U internetovych operatorov tusim tiez je mozne si zaplatit instalaciu.

Aky mas modem od T-mobile ? Zapojenie cez USB ? Niektore modemy mavaju totiz 2 porty a treba zapojit v tom pripade OBA porty, pretoze su narocnejsie na napajanie. Na jednom porte to blbne...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si nainštalovať novy notebook - Fórum - ZDRAVIE.sk