Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

martina.sk

Ahojte,
ja som pred casom absolvovala rinoplastiku v Ruzinove, lenze vysledok bohuzial nie je moc dobry. Chcela by som si to dat opravit, ale nasim lekarom uz moc nedoverujem a navyse davala som si to robit v lokalke a mozem povedat ze to nebolo nic prijemneho. Na internete ma ale zaujala tato technika korektury nosa:www.youtube.com. Neviete nahodou o tom niekto nieco viac? Som si vsak ista, ze u nas sa zatial robi korektura nosa len klasickou operaciou.

doremi

keka>spat po sediacky sa da?ja o takom sposobe neviem....ale cosi,ja mam tiez robenu prepazku a spicku a vyslo ma to na 17tis.teraz tomu budu2 mesiace.ale nespala som posediacky,normalne som spala,ibaze na chrbte,asi mesiac,ale da sa to vydrzat,tak drzim paste aby sa opka vydarila,len sa cudujem ze ti to budu robit v celkovej anesteze,ja som bola iba v lokalke...ale ked nemas nejake vazne zdrav.problemy,preberies sa urcite...

keka

ja idem na operaciu v novembri a sa bojim...hrozne miide prepazku robit a pri tom mi nos upraviiiiii,,,,ale mam strach ze sa nezobudim a tak....jaajj a pokolko dnoch sa da ist do roboty, a zevraj treba spat po sediack&y? to asi kolko dni?

slavka567

Ahojte, ja som mala operovaný nos v auguste po dovŕšení 18 rokoch. Mám za sebou septorhinoplastiku to znamená, že mi vyrovnali hrboľ na nose a zároveň mi robili prepažku, pretože som nemohla dýchať na ľavú nosnú dierku. Plastiku mi robila pani doktorka Potocká, len už si nepamätám krstné meno a to druhé pani doktorka Palinská. Pred operáciou som mala časté zápaly, bolela ma hlava a časté nádchy a veľmi veľa som aj kvôli tomu v škole chýbala. Prirodzená krása je síce najkrajšia, ale stáli by mi za to tie časté bolesti hlavy, nádchy, zápaly atď ? Ja myslím, že nie, aj keď je pravda, že ani estetické hľadisko nebolo zanedbateľné. Keď tam ešte pani Potocká robí, odporúčala by som vám ju, v prípade, že ste z košického či prešovského kraja, je veľmi zlatá. A dýchanie je o 100% lepšie a nádchu mám raz maximálne dvakrát do roka a to je veľký rozdiel, ako 12 krát do roka a po mesiaci. Bola som 10 dní na krčnom,
pár dní som mala v nose tampóny, na nose som mala dlahu, prvé dni boli dosť ťažké, pretože som nemohla poriadne jesť, piť, rozprávať, pichali mi injekcie na urýchlenie hojenia či čo to bolo, dávali mi antibiotiká atď. Aj ja som mala obavy, že čo keď sa operácia nepodarí, čo keď sa mi môj nos bude ešte viac nepáčiť a tak, ale veľmi ma podporovala moja mamka, babka a psychiatrička. A nikdy nezabudnem, ako pri mne bola mamka a opatrovala ma, pomáhala mi vo všetkom a aj babka. Prajem vám všetkým, aby sa operácie vydarili a Ty milá ania, keď Ťa to veľmi trápi neotáľaj a choď v prípade, že už máš 18 a približne 20 000 sk. Držím prsty. P.S. preto vám ich odporúčam, len keď ste z týchto krajoch najlepšie z Prešova, alebo blízko Košíc, pretože by ste to mali veľmi ďaleko, tie cesty by boli únavné.

diamondmia*

mna to vsetko aj s noclaznym v nemocnici na 4 noci, plnou anestezou a pracou aj na jemnych castiach a spicke vyslo nad 22 tisic Sk
viac prispevkov najdes teme: esteticka operacia nosa

martin 033003

ahojte....mam trocha cudny nos , jednu dierku nosnu veciu a druhu mensiu a este aj je jedna vysiie a druha troska nisie......kolko by stalo prerobyt takito nos na rovny?

simona

ahojte som s pn mam vacsi nos ale viac ma trapi ten hrbol kolko by ma to vyslo sk a mozem podstupit operciu ked mam len 15

opoko

Fuh citam ze vela ludi postupuje operaciu nosa a sam uz mam po 20tke a teraz sa natym zamyslam ci si nedam aj ja urobit o nieco mensi nos.Som z bb a asi zajdem cez zimu za kovacom.Aka je vlasne cena za operaciu zmensenie nostoka?