stalo sa vam niekedy ze ste chceli a zaroven aj nechceli chlapca?

Príspevok v téme: stalo sa vam niekedy ze ste chceli a zaroven aj nechceli chlapca?
kam pojdem

ahojte mam taky problem,uz 4 roky.mam rada jedneho chlapca-chodili sme spolu no potom som sa s nim rozisla asi po 8mesiacoch.od vtedy uplynuli 4 roky a stale je to medzi nami take ze mame na seba slabost,co by bolo celkom v pohode,len problem je v tom ze ja odvtedy nemozem mat proste ineho chalana,nedokazem s niekym inymchodit,hoci su to skveli pekni a dobru chalani ja stale v hlave ale aj najma v srdci mam tohto mojho chalana.problem je v tom ze nechcem s nim ale chodit ale nechcem byt ani bez neho.je to taky divny pocit a trva uz velmi dlho.neviem si s tym poradit.casto sa o tom aj rozpravam s nim ,ale je na tom rovnako.ja som sa aj pokusala minuly rok chodit s jednym chalanom chodila som s nim 2tyzdne a bol naozaj super,len ja som nemohla proste s nim chodit,lebo ma to tak akokeby dusilo na duši,ked som sa snim rozisla tak mi normalne odlahlo akokeby.prosim vas mate s tymto nejaku skusenost,alebo co si o tom myslite?a ešte chcem povedat jednu vec,ze to nie je o nerozhdnosti-nie je to proste nic rozumove.len city nepustia-nechcem byt s nim ale bez neho tiez nie....:(

uhlie

Hlavne by si nemala byt sebecka a povedat mu, ze ho chces aj nechces zaroven, aby si mohol hladat pre neho nejaku vhodnejsiu babu a necakal zbytocne na teba, kym sa rozhodnes. Alebo mu skus rovno najst ty nejaku inu, ak ho mas rada.

kam pojdem

no vsak my aj ked to skusime proste to nejde.neda sa nam byt ani spolu ale ani bez seba...ja si fakt pripadam ako prípad:D

barbzz

fuuuha no tak toto ti naozaj nezavidim....ale ked je to obojstranne tak preco sa zas nedate spolu dokopy? nieco medzi vami musi byt ked je to take aa nechapem preco by vam to nemalo fungovat....nezazila som este take nieco tak ti neviem poradit ale tak skusit by sste to mohli zas...moja rada:) je na tebe ako sa zariadis ale drzim palce:)