Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chut pobozkat ho:/

Príspevok v téme: chut pobozkat ho:/
Nikool

ahojte...mam 16 aa este nikdy som sa nebozkavala s chalanom...minule som bola s jednym von mala som strasnu chut pobozkat ho lae bala som sa....po prve preto ze som to este nikdy nerobila aa bala som sa jeho reakcie a po druhe newedela som ako nato:/ ...neviem co s tym mam robit ..prosim dajde mi niketo neaku radu:/

hraskulca

no co, uz to mas "za sebou" ? moje prve si pamatam hmlisto..ale co viem bolo krasne vzrusujuce ako kazde poprve

Nikool

hraskulca: :D velmi dobre mi padli tvoje slova....mame ist teraz niekedy von tak mozno sa naskitne prilezitost:) naozaj dakujem po tvojich slovach sa citim istejsie ...uvidim len aby to nebolo na chvilu a auz ked pride na lamanie chleba tak bude zle:/ ale snad to prezijem:) ved niekedy musi byt prvy krat:)

hraskulca

nemas sa predsa ako strapnit :) ved to nieje ziadna veda...alebo to skus opacne,nech ta pobozka najprv on...naznacuj mu to...nie prilis okato. Napr pozri sa mu dlhsie do oci, obcas sa ho letmo dotykaj,usmievaj sa...on pochopi rec tela podla mna...ale aj take bozk z nicoho nic by sa mu podla mna pacil :) netreba sa bat,viem lahko sa mi to hovori,ale je to tak jednoduche..

Nikool

hraskulca: ak mam povedat pravdu vycitala som si to ze som ho vtedy nepobozkala proste serie ma to doteraz...ale aj ked som si povedala ze keby sa ta situacia zopakovala tak uz by som to urobila ale newem proote bojim sa toho ze som to este nikdy nerobila aa sa neako strapnim :/

hraskulca

pamatam sa ked som na tom bola podobne...teraz mam 19 a viem ze to co citim je proste najlepsie urobit,aby som si to potom nevycitala :D i ked mnoho krat si vycitam prave to co som urobila, ale k veci, ked mas chut ho pobozkat a citis ze sympatie su aj na jeho strane,coho sa bat :) nemas absolutne co stratit,myslim ze jeho reakcia negativna nebude

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chut pobozkat ho:/ - Fórum - ZDRAVIE.sk