Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riasenka a make up?

Príspevok v téme: Riasenka a make up?
hraskulca

Dievcata poradte mi prosim vas,som uz zufala :/ Najprv by som potrebovala nejaku spiralku na predlzenie a aj zahustenie..doteraz som mala napr Miss sporty studio lash obe,ale strasne su tekute,mala som aj vsetky MF ale rychlo vysychaju,a teraz ako posl.zachranu mam define lash,co je hroza. A druhe..make up..mam mastnu plet kedysi akne,pouzivam dermacol 24h control,ale v posl.case sa mi mastnie aj pod nim. Ake mate skusenosti napr s Loreal True Match Minerals? nieco na leto by bodlo

hraskulca

kupila som obyc.lacnu riasenku od Essence,nejak mam menej peniazkov teraz,a som spokojna.Je to ta ruzova Multi action,neskutocne ake urobi krasne dlhe,huste a vytocene mihalnice.Je pravda ze treba viacej vrstiev,ale stale vyzera prirodzene,nehrudkuje,musie nozicky nehrozia...ja som spokojna,este ten make up by sa mohol postastit dobry.

lulumba12

vyskusala som uz kopec makeupov, nepreferujem avon, ale ukludnujuci make up s levandulou je pre mna nenahraditelny. je prirodzeny, drzi cely den, no na problemovu plet neviem ci je vhodny. spiraly - max factor su super, ale ani rimmel nie su zle.. miss sporty, avon - nic moc...

hraskulca

kaciatko...dakujem za vycerpavajucu odpoved na urovni :) asi pojdem do toho true match,len aby sa nemastil velmi cez leto.

kaciatko_7

hraskulca: kryje tak priemerne, myslím si, že pre veľmi problematickú pleť nie je až taký vhodný, zato je veľmi prirodzený, vhodný na leto... a pod neho si tvár samozrejme dôkladne vyčistím a nakrémujem (všetko značky bioderma) a pred samotným nanesením si dávam bázu od dermacolu, na neho púder tiež astor
luckaaaaaaa: samozrejme súhlasím s tebou, že každému vyhovuje niečo iné, ale o tom diskusné fóra sú, žeby si každý z nás dokázal vybrať z toho veľkého množstva kozmetiky a urobil si aspoň užší výber a následne skúšal vzorky...

k tým špirálkam z vlastnej skúsenosti ešte: miss sporty - cenovo dostupné, priemerné
astor, loreal - na porovnateľnej úrovni
max factor - veľmi sa mi páčila jedna špirála od nich, ale strašne rýchlo vyschla

matamata

marika mala som oba uz velakrat a je to totozne..nehovoriac o tom ze obe znacky vlastny spolocnost loreal..aktualne mam oba doma, este aj tie iste odtiene a ked si das oba naraz na ruku, alebo niekde na tvar tak zistis ze je to to iste..presne ten isty efekt to ma..tu istu konzistenciu a to iste to slubuje

marikaMA

podla mna sa true match a affinitone porovnavat nedaju a to ani zdaleko. affitone robi mapy, vysusuje, je otrasny!!! true match ujde

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riasenka a make up? - Fórum - ZDRAVIE.sk