Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvičenie a alkohol

Patče

Keď ma telo dostatok vody aj po opici , alebo v priebehu , myslím , že dopad to nebude mať. A rastenie ? Tam nejde o lakohol ale dostatok bielkovín , takže z rastom asi nič spolčne.

0vecka

alkohol ma clovek prirodzene v krvi... ono je velky rozdiel medzi pitim a pitim... ja by som sa riadil podle opice ak na druhy den niesu ziadne suchoty a ani hlava neboli skratka obyvajne zobudenie sa tak pochybujem ze to bude mat vyrazny negativny vplyv...

duda4real

no co ja som pital tak vlastne za vecer tak 2 deci tvrdeho by ti nemalo niak vazne uskodit to je v norme ci 6 deci vina cca ale vyse uz hej lebo telo sa potrebuje regenraciu a proste ekd sa nadrbes a si po cviceni tak vlastnetelo bude mat co robit z alkohlom a nie este to regenreaciu cize cvicenie na 2 veci ale ked si tak mierne po chyteny ked presiahnes tych 2 deci tvrdeho tak vlastne ako keby si len udrzal tu stalu hodnotu svalov a nic ti to nerpdialo lepsie ako keby si mal padnut o par milimetrov a zasa tyzden na tom makal

0vecka

podla mna su to dost ze polopravdy... osobne neverim tomu ze nejaky alkoholik co pije kazdy den a zacne cvicit ze to nebude mat vplyv na jeho svalstvo....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cvičenie a alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk