Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz neviem co dalej

Príspevok v téme: Uz neviem co dalej
Lookee

Dobry den!
Uz velmi dlho ma trapi jeden problem a vazne sa mi ho nedari vyriesit.
V skratke.
Som 20rocny podnikatel, mam uplne normalny zivot avsak jeden problem.Aj ked sa sprchujem dvakrat denne, tmavne mi koza a vyzera spinavo.Hlavne krk a ruky.Ruky mam hrozne suche a draplave a takisto mam dve skvrny na tvari..Vazne to vyzera ako spina.A tie ruky..ani nehovorim..skusil som excipial ulipolotio, flexitol, asi vsetky kremy od biodermy, neutrogeny ale ruky su stale suche.Takisto na ten fliacik na tvari pouzivam biodermu aj odvar z petrzlenovej vnate som skusil nic.Krk vyzera ako keby som sa nepsrchoval.A o podpazusiach ani nehovorim.uz vazne neviem co mam robit normalne sa hanbim vyzliekat sa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.