Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

USA

Príspevok v téme: USA
Saeun

Zdravím, Vás priatelia.

Momentálne pripravujem projekt na geografiu o USA a potrebujem veľa obrazového materiálu.

Vedeli by ste mi poradiť, v ktorom periodiku, ktoré je v predaji ste videli nejakú reportáž o USA, príp. nejaké obrázky z tohto štátu?

Ďakujem, veľmi by mi to pomohlo, kedže si predsa nebudem kupovať všetky periodiká a kúpim si len tie, kde budem vedieť na isto, že niečo o USA nájdem.

Ďakujem Vám veľmi pekne.

lost

las vegas, grand canyon, rozne puste preslavene (mojave napr - western filmy), route 66, area 51, wall street, ta velka sopka co tam maju, a este mnoho inych by sa naslo, USA je velkaaa :D

Saeun

Nuž ďakujem swistica za cenné rady, už sa balím na cestu do USA-urobiť interwiev s obyvateľmi a tak som sa rozhodla, že rovno aj s Barackom Obamom, aby to bolo vierohodné.

A mimochodom, môj nick znie Saeun a nie Sauen.

swistica

Sauen: :-) , praveze je rozdiel pouzit terminy poster a projekt, pretoze keby si robila projekt tak musis priniest vlastne vysledky a nie iba kompilat, takze by si tam musela cestovat, alebo minimalne robit anketu s niekym v usa. :-)

Saeun

To swistica:

Vyprosujem si, aby si ma nazývala na fóre, že som mimoza, ok?
Nie je to veľmi slušné.

Zadanie tejto úlohy som si nevycucala z prsta, ale nám ho zadala vyučujúca.
A to, či to nazvem projekt, alebo poster alebo hocijako inak je v tejto chvíli úplne bezpredmetné.

Tvoja rada zamerať sa len na jednu vec napr.prírodné pamiatky je skvelá, len by som tým porušila zadanie.

Niekedy mám z teba pocit, že si zjedla múdrosť sveta.

swistica

SAEUN: mam pocit ze si nejaka mimoza. Projekt je nieco kde zistis nieco nove, robis nejaky prieskum, prinesies nove zistenia. Ty vypracovavas poster! A moja rada: zameraj sa na konkretnu temu: napr. prirodne pamiatky, kulturne pamiatky, priemyselne centra, vyskum ... a nie vsetko mozne dokopy. Dalej na www.profimedia.cz su velmi kvalitne obrazky. A tiez ako ti uz bolo povedane pokial ide o obrazky tak najjdednoduchsie je ich vygooglit a vytlacit ako sa prehrabavat v casopisoch. Ale ked uz chces casopisy, tak kazdy casopis je aj na nete, a tam si mozes pozriet co jednotlive cisla obsahuju.

swistica

SAEUN: mam pocit ze si nejaka mimoza. Projekt je nieco kde zistis nieco nove, robis nejaky prieskum, prinesies nove zistenia. Ty vypracovavas poster! A moja rada: zameraj sa na konkretnu temu: napr. prirodne pamiatky, kulturne pamiatky, priemyselne centra, vyskum ... a nie vsetko mozne dokopy. Dalej na www.profimedia.cz su velmi kvalitne obrazky. A tiez ako ti uz bolo povedane pokial ide o obrazky tak najjdednoduchsie je ich vygooglit a vytlacit ako sa prehrabavat v casopisoch. Ale ked uz chces casopisy, tak kazdy casopis je aj na nete, a tam si mozes pozriet co jednotlive cisla obsahuju.

hassy

no podla mna to vytlacit z netu je ta najrychlejsia a najjednoduchia cesta ako sa babrat hodiny v casopisoch...no ale ako ty myslis... :)

Saeun

Prezentovať to nebudem v elektronickej podobe, ale formou veľkého plagátu, na ktorý všetky tie obrázky nalepím.

Aby som bola konkrétnejšia-na obrázkoch určite nesmie chýbať:
Socha Slobody, Hollywood, Chodník slávy a iné...

Bolo by dosť náročné všetky tieto obrázky sťahovať z netu a dať vytlačiť.
Samozrejme, že ak nič nenájdem, budem sa musieť uchýliť aj k tomuto riešeniu.

datelinka

potrebuješ mať tlačený formát?
zadaj si predsa do vyhľadávača obrázkov čokoľvek a nájdeš určite veľmi kvalitné obrázky a informácie.
začni napríklad týmto: www.google.com
a potom čímkoľvek o čo máš záujem. geografia USA je totiž veľmi rozsiahla téma, takže neviem na čo sa chceš zamerať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

USA - Fórum - ZDRAVIE.sk