Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz ma to fakt nebavi

Príspevok v téme: uz ma to fakt nebavi
lucka856

Ahojte.trpim akne uz asi 4 roky a asi od polovice februara beriem HAK Chloe koli tomu lebo uz nic nezaberalo aj ked viem ze sa to casto vracia po vysadeni ale vyskusala som to.uz mam celkom peknu tvar v podstate ale stale sa mi nejaka vyrazka zapali vacsinou taka velka sa mi urobi a trva aj tyzden kym sa jej zbavim uplne,potom mam zase par dni plet bez vyrazky a zas sa mi daco vyhodi.a pritom dodrziavam pitny rezim,vypijem denne asi 4 litre cistej vody s citronovou stavou,jem aj zinkosel a snzim sa aspon nejake to ovocie denne,vzdy ked mam dam si nieco.a uz som zufala mam pocit ze do konca zivota sa takto budem obmedzovat,vcera som si dala popcorn a uz mam vyrazku velku proste nemozem poriadne jest veci ani raz za cas ktore mam rada, ani cokolady nejem,mlieko nepijem,kavu nepijem, nezdravujem sa sice uplne zdravo ale dneska je vsetko pomaly nezdrave :-/.myslite ze mam zmenit HAK alebo byt este trpezliva?chcem aby sa to uplne upravilo

lucka856

najhorsie je ze cim to mam lepsie tym viac ma trapi kazdy pupak..ked som mala 16-17 som to mala ovela horsie ale vobec som to nevnimala som dala mejkap a bavila som sa v skole jak nic,ja som stale vesela a urehotana ale vo vnutri ma to trapi velmi,par krat vysla aj slzicka a trapi ma aj ze si myslim ze koli tomu ani nemam priatela ani nebudem mat tak skoro.pritom to mozno vobec nieje tym,ale mozno ze ano.uz neviem fakt

kamikanika

mozno sa to aj nejako vekom upravi.ja budem mat uz 20 a trapi ma akne od 17stich predtym som mala plet ako babo.neviem no aj ja mam z toho casto nervy.hak sice neberiem,ale za to beriem atb-dalacin a differine,ale tiez mam pocit ze je to len taka naplasť na akne,ze sa tiez toho asi nikdy nezbavim,pre mladu babu je to dost na hovno podla mna,musi sa takto obmedzovat a ešte sa aj hanbit atd....viem ze su aj horsie problemy v zivote ale aj toto vie riadne pokazit naladu:)keby som vedela co pomaha tak isto by som nemala akne:)ale fakt netusim....ja jedina mam z rodiny mam akne.sestry maju plet jak babo a aj brat.proste len ja:)
nuz...ale bud rada ze aspon teraz po hak mas peknu plet.si to riadne uzivaj kym ju mas super

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uz ma to fakt nebavi - Fórum - ZDRAVIE.sk