Intolerancia na laktózu alebo kazeín - aké sú príznaky?

sylviiii

ahojte
neviem,ci do tohto prispevku este niekto chodi ale chcela by som sa spytat, ci mozem mat priznaky intolerancie laktozy len niekedy.
obcas sa mi po dopiti mlieka strasne nafukne zaludok, pridu silne krce a zachod je potrebny (:D) inokedy mozem vypit aj 2 litre za sebou a vsetko je v poriadku.

mariaaa

...dakujem velmi pekne-aj ja ti prajem aby si nasla to, co hladas a aby sa ti zdravie dostalo do normalu a bola si spokojna,musim ist...
zelam ti krasny sl.den

mariaaa

...jasne,hlavne to nezanedbaj,i keby vysledky boli ok,aspon budes mat istotu,ze si ok,a budes hladat dalej...
/inak to som ja mariaa,dostala som ban koli jednej teme,tak nemozem pisat pod svojim menom mariaa/

sade8

maria
musim sa ti priznat ja som minuly tyzden tu tvoju temu presla teda vlastne skoro celu, mas tam moc prispevkov. a si statocna, klobuk dolu, to co vsetko z toho vzniklo z tej alergie.

presne ja milujem jogurty, aj pudingy som niekedy jedla.

mam este aj ine problemy, a mozno by to mohlo spolu suvisiet, ja rozmyslam nad tym ze pojdem na biorezonanciu, tam ti zistia vselico, aj ine vec, napr. ak mas v tele nejake virusy, atd. je toho vela co tam dokazu zistit

[zruseny12]

rozumiem...ale ja by som na tvojom mieste aj tak potom zasla na gastro a dala si urobit normalne testy...alebo aj na imunologiu...
tiez som mala rada jogurty a vsetko okolo,mlieko samotne som nemusela,ale pudingy atd.som robievala z mlieka...
mne to velmi chyba,ale co uz,musim sa s tym zmierit,nic ine mi neostava...

sade8

no len tak naslepo :-)
mam nejake podozrenie ze by to mohlo byt, chystam sa urobit aj ten test, ze vylucit mlieko a mliec. vyr. a potom nalacno vypit mlieko, tak som zvedava co to urobi.

ja mlieko nepijem ale za to zboznujem jogurty a tie kyslomliecne vyr. ale akosi ma v poslednom case z nich nafukuje

[zruseny12]

...nie nieje to toiste,pozri si moju temu,tam som toho dost popisala aj iny,su tam aj nejake stranky...dost som o tom citala,ale vsade je nieco ine o kazeine- pisane...zaujimave...
ja vychadzam aj s toho,ze som bola niekedy na 100% zdrava a viem porovnavat,len niektore veci su zavadzajuce,neviem co ku comu patri,ale odkedy som zacala vynechavat mlieko a ml.vyrobky mala som vysledky lepsie-podla lekar.
tak ak budes nieco este chciet a opytat sa,kludne sa opytaj,ak budem moct odpoviem...