Zasluzena facka, ktora prekvapila...

Príspevok v téme: Zasluzena facka, ktora prekvapila...
chvilka

Som provokaterka a stale vsetko frajerovi vycitam, ziarlim, stale dookola opakujem vety, ktore ho brutalne rozculuju. On na to reaguje tak, ze do mna stuchne, potiahne ma za vlasy, alebo placne po lici, ale len tak jemne, lebo chce, aby som s tymi provokaterskymi recami prestala. Ale pri poslednej hadke, ma udrel velmi silno, mozno aj sam ostal zaskoceny....tvrdil, ze tak nechcel...
Myslite si,ze ma muz pravo udriet zenu, ja neviem, ako si to mam vysvetlit....ved aj ja som mu uz raz dala facku pri hadke, ale to ho nemohlo ani zaboliet, to bol iba taky obranny mechanizmus
A zrazu som ostala s opuchnutou perou a hlavou plnou myslienok.
Je to normalne???? Zasluzila som si to???
Ani sa nechcel o tom bavit, nechcel to riesit,ved sa ospravedlnil a nemala som ho provokovat
No nemozem prestat mysliet, nemozem sa zmierit s tym prekvapenim, ktore mi sposobil...bolo rychle a bolestnejsie ako inokedy
Bojim sa, ze sa to bude stupnovat....
Niekedy ma taku nenavist v ociach, ale mozem si zato sama, lebo uz ho tak dobre poznam, ze viem, co mam povedat a akym sposobom, aby som ho vyprovokovala.

Zaroven ma zaskocil jeho pristup, ked som chcela rozanalyzovat tento problem, ved to nie je normalne, to sa nemoze predsa iba tak nechat...tato facka bola ina, ako ked sa "natahujeme" pri hadke.
Keby som aspon vedela, co mozem od neho ocakavat, ci to nebude horsie...
Jednu vec, viem urcite, ze ho nemozem provokovat ako doteraz....ale stale dookola mi zaznieva v usiach otazka......"preco ma tak tvrdo udrel"....neide mi o tu bolest, alebo o ten sok, co mi sposobil...ale o nekonecne myslienky v mozgu "PRECO??!"....naozaj som ho dokazala k tomu vyprovokovat ja sama, svojimi recami??? A MAL PRAVO???

WSJGJFGFHGF

ako som uz vravela nevracaj mu to ale nedas si povedat tak si precitaj knihu MILUJ SVOJ ZIVOT ,potom pochopis o com je Zivot

chvilka

kedze moj priatel uz viackrat spravil nieco, s cim som nesuhlasila, trapilo ma to, citila som sa ponizena, resp. som ziarlila...ale nepodviedol ma, len to k tomu smerovalo
chcela som mu vratit tu bolest, ktoru sposobil on mne
kedze sa nezmozem na nic ine, tak mu to vraciam slovne, vycitkami, neustalym vypytovanim sa a pripominanim mu jeho chyb...z toho vznikaju hadky..
a ako som pisala na zaciatku, pri poslednej hadke mi dal tvrdu facku

Viem, ze tie hadky vyvolavam ja, ale ked nemozem byt ticho, ked sa mi nieco nepaci....my zeny sme uz raz take, ziarlime, vadi nam, ked nasi frajeri komentuju ine dievcata, pisu si s nimi na roznych socialnych sietach, vyhladavaju svoje byvale a stretnu sa s nimi bez nasho vedomia

Myslite si, ze keby som ticho tolerovala vsetko to, co sa mi nepaci....a co ja jemu nerobim, preto ocakavam, ze to nebude robit ani on mne..... neboli by vsetky tie hadky a nemusela by som riesit teraz problem s fackou

Chcem sa spytat hlavne muzov....preco vam tak hrozne vadi, ked vam frajerky vyhadzuju na oci vase chyby a preslapy....
moj frajer bol pritom agresivny....vraj som neznesitelna
tak v com je chyba....resp. v kom???
za odpoved dakujem

WSJGJFGFHGF

ahoj Chvilka,neprovokuj priatela,to co davas za ti vrati spat.To iste co robis ty,som robila aj ja ale bez tych faciek,a vratilo sa mi to ako bumerang.:)))))