kamaratsvo medzi muzom a zenou

Dee

veru aj mna to trapi, a niekedy mam vycitky ked sa stretnem s kamaratom pri kavicke aby sme pokecali. No je to tazke. A ja som este aj typicky strelec, v tom, ze potrebujem mat svoju nezavislost. Mozno robim chybu, ale ja sa priatela nikdy nepytam, ci mozem to ci ono, ale ja mu to len oznamim. Chudacika to urcite hneva, ale nedava to najavo. Obcas trosku ziarli, ale je pri to strasne zlaty. Som rada, ze aspon mi veri.

Dee

no tinusska, moj priatel to tiez velmi nechape, ze mozem mat muza kamarata. A v podstate mam viac muzov kamaratov ako zien, kedze som chodila na stavebnu fakultu a tam sme boli v pomere chalani k babam 5:1 a vznikla velmi dobra partia(ja a piati chalani), nikdy som k nim nic ine necitila, iba kamaratstvo. Ale to sa mojmu priatelovi neda vysvetlit. Mne veri, ale neveri tym chalanom.

aňa

Ja som mala najlepsieho kamarata skoro viac ako 5 rokov, vedel o mne vsetko a ja zase o nom. Brala som ho ako kamarata, ale zrazu po 5 rokoch mi povedal, ze ma miluje, ze ho vzdy strasne zranovalo, ked som mu rozpravala o mojich laskach, ale vzdy mi to prial,len aby som bola stastna. Najkrajsi bozk, ktory som dostala, som dostala prave od neho, ale nikdy medzi nami nic nebolo, lebo on bol pre mna "len" najlepsi kamarat. Ked som ho potom videla stastneho s inou zenou, skoro mi srdce prasklo, ale bol stastny. A teraz sme spolu stastny, tak ako doteraz...ako najlepsi priatelia.

tinusska

moj priatel nevie taketo daco rozlisit. mam kamaratov, kt. su naozaj len moji kamarati, nic viac, mam ich rada ako ludi, kt. mi velmi pomohli, nic medzi nami, ako laska nebolo. iba ked sa stretneme, dame si pusinky, obimeme sa, drzime sa okolo pasu.... myslite, ze je to uz viac ako kamaratstvo a robim chybu a ublizujem tym priatelovi? aj ked pre mna je to naozaj len kamaratstvo?

Dee

my sme si s mojim kamaratom strasne dobre rozumeli a tak sme skusili spolu chodit a po 2 mesiacoch sme sa rozisli, pretoze sme sa uz nevedeli tak dobre bez zabran porozpravat. Ked sme sa rozisli, stali sa z nas znovu super kamosi. On sa uz ozenil, ja mam 5 rocny vztah a navzajom si radime.

evicka

A viete na 100% povedat, ze ani jeden z vas neciti viac ako len kamaratstvo? Nikdy vas ani nenapadlo ake by to bolo keby to bolo nieco viac???

lera

ja som tiez vzdy chcela mat chalana dobreho kamosa, ale nemam.. mam "iba" kamosky, skoda:-(( je to fajn mat niekedy chlapsky pohlad na vec..