kamaratsvo medzi muzom a zenou

evicka

podla mojho nazoru sa to neda zistit. mozno ze jeden z tohto "kamaratskeho vztahu" to berie naozaj ako kamaratstvo, ale zial alebo mozno na stastie nemame schopnost vidiet do pocitov toho druheho. Nevieme s urcitostou povedat, ze ten druhy po nas niekedy nezatuzil. Nemusi to nikdy v zivote vyslovit moze to tajit navzdy...

lera

my sme tiez uz teraz schopny sa porozpravat ako kamarati, ale s jeho frajerkou sa nestykam, ziadne rande vo stvorici...na to som ho prilis lubila...vy sa stretavate aj vo 4?

frontman

nic proti mladym, ale k tejto teme by sa moc vyjadrovat nemali, pretoze velmi dolezitym kriteriom pre hodnotenie takehoto vztahu je cas.
a ten cas mladi ludia este neprezili, takze nemozu vediet, ci take kamaratstvo, ak ho aj teraz maju, neskonci po dlhsom case nahodou inak.

Dee

a existuje take kamaratstvo, prave som hovorila so svojim kamaratom a suhlasi s tym. Jednoducho mi sme uz spolu skusili chodit a prisli sme na to, ze to nie je ono, tak sme zostali super kamarati, tak ako sme boli predtym. On je zenaty, ja mam 5 rocny vztah a je nam fajn.

lera

frontman ma pravdu: ludia sa vyvijaju a ich vztahy tiez...ja som sa napr. 2 roky kamaratila s jednym chalanom az to napokon prerastlo do lasky, boli sme spolu 3 roky, skoncilo ti sice na...ale to je uz ina story..