dilema s sms

lalalalalaaa

rozíď sa so súčastným partnerom, a potom napíš sms tomu druhému..:)))
Nechce sa mi to všetko čítať, ale koľko máš rokov?

kajka01

zebra preboha to ti tu cudzi ludia maju pisat presny scenar co mas odrapotat chlapovi????? ved uz trochu rozmyslaj, pytala si sa ci sa mu mas ozvat alebo nie..samozrejme kazdy to vidi trochu inak takze v konecnom dosledku je to na tebe co spravis
ak ta to tak velmi skrie zdvihni telefon napis sms, ze by si sa chcela stretnut a basta..
aj ked ako som tu uz nizsie spominala keby chcel on sa ozve sam...

christy

slobodna, je tiez velmi zaujimave, ze dokonca muzi jej tu pisu, aby sa nevtierala a nerobila to..

ak sa ta moje nazory dotykaju nejako oosbne, je mi to luto.. :)

zebra sa pyta, kazdy jej na zaklade vlastnych skusenosti a zazitkov odpisuje svoje nazory a pocity..

napriek tomu som sa nevyjadrila v zmysle, ktory by prezentoval fakt, ze kazem o moralke.. skor naopak, viem presne ako za zebra moze citit, presne preto som je pisala o niecom ako je vlastna sebaucta.. vela zien si na nu totiz spomenie, az uz je neskoro... bohuzial

slobodnaa

nie neprehliadla a myslím, že je to ich osobná vec. Nevidím dôvod prečo by si ty milá christy mala riešiť morálku :-) tú si predsa každý musí vyriešiť sám. Myslím, že tu nie si ani ty ani nikto iný od toho aby niekoho odsudzoval, bavíme sa predsa o tom, či sa mu má ozvať alebo nie. Nevidíš ako žena dôvod sa mu ozývať? Ty možno nie ale ona áno.

christy

slobodna asi si prehliadla, ze zebra je zadana a ten neozyvajuci sa chuan tiez...

je uplne jedno aky je on a co je jeho dovod preco sa neozyva...

zebra je v tomto milenka na dobu urcitu.. nevidim ako zena dovod sa mu ozyvat..

ak sa zebra zamilovala, tak jej tu potom ktosi dobre radil, riesit najprv svoj vztah, ktory momentalne ma a v ktorom ju aktualne najviac zamestnava romanticka nostalgia na byvaleho milenca ako sucasny priatel..

ak ale zebre len chyba sex a nema chrbtovu kost, potom jasne, v mori plava vela ryb :)

slobodnaa

fuuu inak je strašne zaujímavé, čo všetko "vedia" cudzí ľudia vydedukovať z toho, že sa ti neozve človek, ktorého oni vôbec nepoznajú :-))
keď máš chuť tak sa mu normálne ozvi, neviem prečo by si mala čakať na to, kedy sa ti on ozve? V tomto prípade by si bola skutočne iba "matrac". Poslušne čakať v kúte, kým sa jemu uráči sa ti ozvať, alebo kým on dostane chuť? Nájdi si radšej normálneho chlapa. Ešte jedna rada, s mužom na "občasné stretnutia" sa až tak moc nezbližuj a pokiaľ nedokážeš udržať na uzde svoje city, tak si nezáväzný vzťah ani nezačínaj. Pokiaľ chceš lásku a vzťah, musíš si hľadať trošku iného chlapa a hlavne sa inak správať. Takto ťa akurát každý chlap iba odrbe a využije. Pošli mu sms a keď sa neozve, ser na neho. V mori predsa pláva toľko rýb...

christy

zebra 108 - zober to ako cvicenie vlastnej sebaucty..

nechce ta... to je fakt.. ziadne asi, mozno, ved len... treba to prijat..
(nemusi to tak byt, ale racionalne ti nic ine neostava).. muzi nechcu zeny, ktore za nimi budu doliezat