Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kondomy

breeze90

Zdravim, my zas mame taky problem s kondomom, ze takmer kazdy sa pocas styku zvlecie..neviem, cim to moze byt. Skusali sme aj XL, ale tiez to nie je sto percent. Nemate s tym niekto skusenost, pripadne neviete dat nejaku radu, kde mozeme robit chybu?Dakujem

jankaaaaaaaa

hak + prerusovana suloz???? uplna zbytocnost.. hak je plne spolahliva bez prerusovanej suloze... ak nechcete hak tak pouzivajte pharmatex

AdamKrt

ismed:

zle pouzivas kondom. Pravdepodobne mas na spicke vzduch, nestlacil si ju. Alebo Ti treba pouzit extra lubrikant. Alebo oboje.

Prestuduj si
www.sexus.cz

Tiez mi praskali kondomy jak na beziacom pase. Sice som si daval pozor aj na spicku, kde som nemal vzduch, ale pri dlhsej sulozi bolo sucho. Od kedy som zacal mazat, bolo po probleme. Ale ak nevytlacis vzduch, praskne to.

Jumboo

Radsej ako kondomy pouzivaj inu formu antikoncepcie, t.j. napr. HAK + prerusovany styk. Je to jednoduchsie a nemusis mat ani strach, ze otehotnies.

ismed

Zatiaľ všetky kondómy, čo som používal, praskali. Dlhšiu dobu používam Durex Extra Safe, a tiež praskajú. Veľmi však záleží od lubrikovania, aj preventívne počas súlože, aj keď je partnerka vlhká. Len jednoducho keď meníme polohy, uhly vnikania, kondóm je viac namáhaný, stačí že to niekde trošku "zahapruje" a kondóm praskne. Na praskanie som však už vycvičený, cítim to hneď - stále praská na tom istom mieste - na žaludi, odstrelí "špičku".

AdamKrt

Hela27:

pozri, ak chces pouzivat iba kondomy, tak si kup v sexshope flasticku silikonoveho oleja. Mozes aj lubrikanty na vodnej baze, ale tie rychlo vysychaju. Uplne postaci aj namocenie nastoknuteho prezervativu vo vode pocas styku, vzdy ked je suche.

Ak mas sama velmi dobru prirodzenu nonstop lubrikaciu vo vagine, tak nepotrebujes nic. Uz len davat pozor na spravne nasadenie kondomu a v priebehu styku kontrolovat, ci sedi dobre. Samozrejmostou je mat vhodnu velkost, aby netlacil, nepadal. Niekomu mozno sadnu viac potom anatomicke kondomy, ktore su za zaludom trosku zuzene. Tam by teoreticky mala byt mensia pravdepodobnost, ze to praskne, pretoze to bude lepsie drzat /samozrejme plati tiez, ze musi byt vlhko.../.

AdamKrt

hela27:

normalne sa roztrhne. To neni tym, zeby bol kondom zly. Ale - pri sulozi sa napr. casto menia polohy, uhly vsuvania. So vzrastajucim casom moze stupat, ci klesat lubrikacia. Staci, ze partnerka je zrazu suchsia. Je predsa zname, ze trenie vysusuje... :) Dalej erekcia nemusi byt vzdy 100 percent, ale povedzme, ze klesne trosicku a potom sa trosku posunie. Kondom sa moze nazberat pri koreni, alebo sa mu na spicke vytvorit vzduchova bublina, ak sa zle nasadi.

Drviva vacsina kondomov nema problem, ale ten problem sa moze stat. Najhlavnejsie je, aby to bolo neustale vlhke a dobre nasadene.

Neviem, ako dlho sa milujete, ale nam napr. vyschne aj Pharmatex krem na ktory vsetci nadavaju, ake je to mastne, ze to vyteka. Ano, vyteka to, ale staci poriadne milovania a aj to vyschne... :) To, ze sa to niekomu este nestalo, neznamena, ze sa ho praskanie kondomu dotknut nemoze. Vacsinou to praskne na spicke. Pri milovani sa zda, ze kndom je ok, ale zalud uz lieta navolno. Clovek si to po case vsimne, ze ten pocit je akysi lepsi... :) Ale v zapalu vasne ani to si nemusi vsimnut.

Ked clovek vie, ako to funguje a co hrozi, tak si moze davat vacsi pozor. Pri niektorych polohach, kde je to intenzivnejsie sa to viac trha, pri inych zase sa nam to nikdy nestalo. A je jedno aka znacka. Vsetky sa mozu roztrhnut...

Jumbo

hela27 pouzivat durexy mozes, ja som hovoril o tom pocite, ze mas pri sexe strach ze sa ti pretrhne nie ze praskaju. Aj ja pouzivam len durex a ani raz nepraskol. Inak ked priatelka uzivala HAK bolo to lepsie, nemusis sa kontrolovat a davat si tak pozor. HAK je ale skodlive a preto sme boli za aby to vysadila. Nici to zdravie

hela27

a s pharmatexom ja nemam dobre skusenosti, podrazdil mi sliznicu, aj ine podobne kremy a cipky....takze kondom je posledna nadej...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.