Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biorelax Žilina

Príspevok v téme: Biorelax Žilina
sade8

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, ak chodíte na biorezonančné vyšetrenie do Biorelaxu v žiline, aj ja o tom uvažujem, a chcem sa spýtať či sa to oplatí, aký je tam prístup, a či to pomôže. (P.S. - chcem aby napísali tí, čo išli na vyšetrenie s nejakým zdravotným problémom, ale nie na odvykaciu kúru od fajčenia).
Ďakujem všetkým, za informácie.

burga

Urcite by som neodporucal navstivit biorelax. Je to pseudovedecka licebna a metody, ktore pouzivaju na diagnostikovanie su nelegalne lebo nefunguju a nemaju nic co by podlocilo ze vysielanie elktrickych impulsov do koze ty nejakym sposobom telo vysle el.signal nazad a povie "liecitelovi" co mate za virusi,bakterie, parasity v tele (jedine co to bere douvahy) a ake mate alegrgie na jedlo to je fakt, ze zahadou akym zazrakom to tento pristroj dokaze zistit. V podstate si z brucha vyberu zoznam jedal na ktory ste alegricky a daju vam dietu (pre vsetkych rovnaku) aby ste si spravily detox (jak keby pecen neexistovala). Dalej idete na masaz :D a potom vas polozia na magnety ktore z vas asi vysavaju zlu energiu alebo ja uz vak neviem jaky to ma zmysel :D. Dalej sedite v kresle a z dalsieho super pristroja vysielaju el. vlny urcitej vrekvencie, ktore prejdu cez pokozku az do vazho tela a najdu bakterie a najdu jej DNA a totalne je znicia ( iba si robim srandu toto sa urcite nedeje lebo prva vlna by rozhodne sa nedostala ani cez pokozku nieto este hladala kdesi v tele baktrie...) A tuto mate celu super proceduru za ktoru vysolite 500e od doktora ktori nieje doktor... Nevravim, ze konvecna medicina je bez chyby ale toto Mumbo Jumbo vam urcite nepomoze a iba vam vyprazdni penazenky.

Jupi

Dobrý deň,ja som tam bola tiež a som v procese detoxikacie.Zatiaľ sa cítim len lepšie a na šťastie sa mi neprejavujú žiadne alergické reakcie na bylinky alebo tinktúry. Len nechápem tie sumy,čo tu vidím v iných príspevkoch.Akych 160 eur a pod.Veď len priemerná cena ...nech je na Slovensku 1.30 - 2 € a to je možno aj pri niektorých prehnané...to ich máte potom za vrece minimálne?!Skôr mi to príde,ze ľudia čakajú zázraky bez nejakého pričinenia,samozrejme,najlepšie okamžite.Keď to nejde,ako si vysnivali,tak je to podfuk.Samozrejme,nehovorím,sú prípady,kedy sa prejavi alergia.Keď do vás pchajú lekári haldy liekov...samú chémiu,je to snáď zdravšie ako byliny???Prajem pekný deň

Jesse5

Ja som bola na vysetreni s nadejou, ze mi pomozu. Zaplatila som prvych 60 eur za vysetrenie a nasledne 30 za bylinky, otruby, klicky... Potom za kvapky na taky problem potom zas na iny problem, jedna flasticka 20 eur, mala som 3 takze 60. Potom vitaminy za 15 eur.Problemy sa nezlepsili ba zhorsili nikdy som sa tak zle necitila. Vecer som nemohla spat.Zaspavala som okolo 3.alebo 4.hodiny rano a o 6.som vstavala do prace. Od zufalstva som si dala tabletku na spanie ale ani to nepomohlo. V praci som nemohla fungovat tak som bola 2 tyzdne PN. Rozhodili mi cely organixmus niv negunhovalo tak ako malo.Dostala som taky zapal koze z cajov ktore mi kazali pit a mozno aj z tych drahych kvapiek,ze kazde moje sprchovanie co i len cistou vodou bolo nocnou morou, strasne to stipalo, bolelo ako keby vam rany nasolili. Kazdy pohyb ma bolel, mala som rany na celom tele a predlaktie mi strasne mokvalo, museli mi ho doma obvazovat , lebo ked sa mi prilepil odev o to, strasne to bolelo ked som to chcela odlepit. Niekolkrat do dna som sa musela prezliekat. Cele telo svrbelo hrozne. Potom mi predali mast za 50 eur ked nepomohlo tak inu tiez za 50 eur. Stav sa stale zhorsoval, snazili sa mi nastavit pomocou pristroja liecbu, ale nepomahalo, zbytocna strata casu. Dostala som 40 stupnove horucky, na co mi manzel a rodina povedali dost a isla som do MT do nemocnice, kde mi povedali ze mam silny zapal koze a z toho horucky ze som prisla v pravu chvilu,nechcem si predstavit ako by som skoncila.Prezila som si doslova PEKLO. Este teraz sa mi tlacia slzy do oci ked si na to spomeniem. Este ze mam taku podporu v rodine. Stalo ma to vela penazi, ale najhorsie na tom je, ze mi dlho trvalo kym som sa s tym vyrovnala. Chvalabohu, ze som to prezila. Po tejto neprijemnej situacii by som urcite Biorelax neodporucila ani najhorsiemu nepriatelovi.

Omw321

Prave som sa vratila z mesacneho pobytu z Indie z ayurvedskej kliniky amalaayurveda.org. Kazde rano sme tam cvicili aj jogu. Joginka, ktora nas viedla hovorila - zdravie rovna sa jedna hodina jogy denne ( aby ste si nemysleli, ze sme sa tam stavali na hlavu: cvicili s nami babicky , slo o rozhybanie, relaxacne cvicenia a hlavne dychove cvicenia, ktore zvladne uplne kazdy) a dieta ( radila jeden ovocny dzus denne a jedno jedlo salat alebo inu surovu zeleninu, vynechat maso a obmedzit syry).
Co sa tyka mojich skusenosti s biorelaxom?
Mne pomohli - rok som mala riedku stolicu- sla som si len zmerat patogeny a namerali mi nejake potvorky v crevach a v peceni. Po opakovanej plazme mam ho...ienko ako polienko :-).
Zdravie vam nikto nevrati za ziadne peniaze. Joginkabhovorila, je to vo vasich rukach. Ostatni vam mozu len poradit.
Podla danskeho osvietenca Martinusa je choroba prejav nelasky v nejakej oblasti.
Tak si tam zajdite, nechajte sa vysetrit, dietu zvazte a bylinky si natrhajte v nasej nadhernej slovenskej prirode. Pri prechadzkach mozte meditovat, kde robite v zivote chybu.
S pozdravom vsetko je velmi dobre zostava Ajka

zbludiladusa

otheata suhlasim,tiež takisto.uplne s tebou,obeihaju,telefonaty,prišla som si tam,ako to posledne koleso u voza.strasne,
najprv sa ma pan doktor vypytal na všetko zle,čo mi je,a podla toho mi dal kopeeec bylin za vyše 20 eur,čo vobec nepomohli ,všetky na jedno kopyto,nezistil dokopy nič,dokonca mi povedal,že " mam sa uvolniť,ze som zablokovana",to je akože čo ?
viac by som tam nešla,len mámia z človeka peniaze:(a bez výsledku
človek je zufaly,,potrebuje pomoc a oni mu nijako nepomozu.

blbost

Zaujimave chvaly od jedneho a toho isteho cloveka na adresu biorelaxu. Petkooo a hned pod nim jojo180 maju rovnaku IP adresu. Ze by to pisal na seba sam pan doktor alebo jemu blizky clovek?

petkooo

ja som po troch operáciach chrbtice išiel na odporúčanie do Biorelaxu. Pán doktor mi dal prednostný termín v deň, keď ma prepustili z nemocnice, kde mi povedali že mám tam zápal a asi bude ďalšia operácia nevyhnutná. Zobral ma o 17 00 hod, keď mal už po pracovnej dobe a nebol tam nikto. Venoval sa mi do 19 00 hod. Ja som tam ledva prišiel, nemohol som poriadne ani chodiť a vôbec nie sedieť o vstávaní ani nehovorím. Pouvoľňoval mi celú chrbticu, všetky meridiány, to som dovtedy nevedel čo je, všetko mi vysvetlil, prečo mám oslabenú chrbticu, svaly, šľachy. Všetko to robil na tom prístroji cez káble, keby som to nezažil tak neverím. Ja som vstal z toho kresla, normálne som sa hýbal, mohol som sa dokonca predklonil, chodil som, obul som sa bez problémov. Upozornil ma , že to nie je trvalý sta a že v menšej intenzite sa to ešte vráti. Potom som držal diétu, pil som bylinkové čaje. Chodil som tam cca 3 týždne dennodenne na nastavenia, častejšie k pani doktorke, chodil som na magnetoterapiu, hyperbarickú komoru, trakčné lehátko a likvidovali mi zápal plazmovým generátorom. Po mesiaci som bo na kontrole a návštevy sa zvoľnili na 2 - 3x týždenne. Platil som len za plazmový generátor a hyperbarickú komoru. Tie hodiny čo sa mi denne venovali na nastaveniach som neplatil. Po troch mesiacoch som bol na ct a zápal sol o 2/3 menší. Po 4 mesiacoch som začal normálne pracovať, samozrejme si dávam pozor ale chrbát nebolí, hýbem sa normálne. PÁN DOKTOR ĎAKUJEM.

jojo180

Ja na adresu Bio Relaxu nemôžem povedať nič negatívne. Zistili mi Crohnovu chorobu pred niekoľkými rokmi. Dostal som od pána doktora diétu, vyradil mi potraviny, dal mi čaje a preparáty, chodil som na plazmový generátor. Po asi dvoch mesiacoch sme spoločne začali vyraďovať lieky (boli to ťažké kortikoidy), trvalo to asi 6 týždňov. Odvtedy neberiem žiadne lieky, cítim sa fantasticky, všetky tráviace problémy zmizli. Keď mám hocijaký zdravotný problém nechodím k žiadnemu lekárovi ale idem do Bio Relaxu. A to nie som zo Žiliny ale 210 km od Žiliny, vždy mi pán doktor pomôže. Pomohli mi ako nikto iný, lekári ma pchali len liekmi, ktoré nezaberali. Na margo niektorých príspevkov - buď je to ozaj konkurencia alebo ľudia, ktorí to nevyskúšali. Ja môžem len poďakovať pánu doktorovi a ľuďom, ktorí majú zdravotné problémy môžem len odporučiť Bio Relax

liečenie

Vážení priatelia.
Treba to najprv vyskúšať a dodržať, čo Vám pán doktor povie. Chodíme tam celá rodina už niekoľko rokov, vždy nám pomohli, akútne premerania alebo nastavenia chrbtice sú pre klientov zadarmo. Platíte pri prvom vyšetrení 60 EUR, sada čajov je cca 16 - 17 EUR, nie 160 alebo 200 EUR. Neponúkajú Vám zázračnú pilulku ale systém, pri ktorom Vám každému osobitne vyradia potraviny, ktoré Vám škodia a nastavia Vám diétu, podporia oslabený orgán a čo je najdôležitejšie odhalia príčinu ochorenia nielen dôsledky. Pri liečbe na plazmovom generátore sme sa stretli s ľuďmi s celého Slovenska s rôznymi diagnózami, ktoré sa podarilo týmto systémom vyliečiť. A boli to vážne ochorenia. Neviem koľko príspevkov je od konkurencie, ale to jej klientov nenaženie. Vrele odporúčame všetkým,ktorí sa chcú liečiť a nie napchávať chémiou

erikaaa

pomozu akurat penazenke inak nic Uprimne mne nepomohli iba mi dali bylinkove caje za 160 eur a vysledok jasne ze ziadny nedajte sa nachytat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biorelax Žilina - Fórum - ZDRAVIE.sk