Fakt dobry sampon a maska...

Príspevok v téme: Fakt dobry sampon a maska...
1Lucia1

Nevie nikto poradiť nejaky dobry sampon a masku? Taky z ktoreho nebudem mať splasnute a ťažke vlasy čo sa mi stava často...:) Teraz použivam syoss a fakt mam po nom spasnute a akokeby mastne vlasy :/ takze neodporučam...Inak som počula že su vraj dobre tie elseve s materskou kašičkou ma niekto skusenosti?

lianka22

Ja by som sa zamerala na profesionaálnu vlasovú kozmetiku. Tie produkty čo ponúkajú v drogérkach sú veľmi slabé a povedzme si ak by mali v drogérke to čo má kaderníčka kto by tam za tie ceny chodil? Ale napriklad na notine sú dostupné tieto značky za celkom primerané ceny stačí si len vzbrať podľa problému vlasov. (L'Oréal Professionnel,Wella, Matrix, Kérastase, Paul Mitchell, Redken, Revlon, ...)

sonicka_sov

Ja mám tak isto kučeravé vlasy, celý život suché, krepaté a také o ničom.Ale veľmi sa mi osvedčila značka kerastase, je to profesionalna značka kadernícka, ae v dnešnejd obe sa dá zohnať aj na notine práve, nemusí sa kupovať len takto cez dílera u kaderníčky. Vynikajúce majú masky a olejčeky na vlasy

ANGEL-DEMON

milá lucia... pokial používaš prípravky ktoré nie su vhodne na tvoj typ vlasov tak sa nečuduj!!!

ja som si raz kupila na vyskušanie sayos sampon+kondicioner boli v akcii... a kedze mam huste kučerave vlasy, na moj typ vlasov to bolo v pohode....

pokial nemas vlasy ako ja tak použivaj na normalne vlasy kondicioner, take obycajnejsie ako nivea ci elseve by ti mali uplne stacit...

GLISS-KUR je najvhodnejsi pre zeny s kuceravymi vlasmi, ktore su prirodzene suchsie,..nez rovné....

ivanuska265

Tiez hladam nejaku dobru masku, ktora mi da dokopy totalne vysusene vlasy, ale chcela by som nieco lepsie, nie obyc drogerku. Mate s niecim skusenost?

Lulu2011

Loreal urcite nie je dobry, je to silikonovy smejd, ak mas niekde blizko teta drogerioru, pozri s apo bio znacke Bione, uvidis ake krasne vlasy budes mat

Silvapo

Odporučila by som radu Nourishing Oil Care od značky Dove. K dispozícii je šampón, balzám aj maska. Výrobky obsahujú rôzne vyživujúce oleje, vrátane arganového oleja. Rada je určená na kučeravé vlasy, ale je možné ju použiť aj na rovné vlasy, ostanú nadýchané a hebké. Na webe je aj niekoľko pozitívnych nezávislých reakcií www.sk.dove.com

Nicol56

ja mám teraz ten parfumovany garnier fruktis, teda je don pridany parfem, a mam vonu tropickeho ovocia a je to perfektne :) je lahky a okrem toho vonia totalne uzasne :) masku mame z avonu, brusnicovu a je super tiez krasne vonia :)

Catali_na

Ja používam ULTRA DOUX OD GARNIER aloe vera na všetky typy vlasov. Na moje vlasy účinkuje veľmi dobre :) mám po ňom pekné lesklé, hladké vlasy, takže odporúčam ;)