Fakt dobry sampon a maska...

Príspevok v téme: Fakt dobry sampon a maska...
1Lucia1

Nevie nikto poradiť nejaky dobry sampon a masku? Taky z ktoreho nebudem mať splasnute a ťažke vlasy čo sa mi stava často...:) Teraz použivam syoss a fakt mam po nom spasnute a akokeby mastne vlasy :/ takze neodporučam...Inak som počula že su vraj dobre tie elseve s materskou kašičkou ma niekto skusenosti?

kaciatko_7

ešte som zabudla, že syoss značka, ktorú si používala je najhoršia akú som kedy mala, po týždennom používaní som všetko vyhádzala... a k tým elseve a glisskur, tá kozmetika je podľa mňa dobrá predovšetkým na príliš suché vlasy a na lesk vlasov, keďže má tendenciu vlasy veľmi zaťažovať a mastiť ich... asi hlavne pre vysoký obsah všelijakých olejov a masiel...

kaciatko_7

ja jednoznačne z vlastnej skúsenosti odporúčam na vlásky šampóny od logony, majú ich veľa druhov na každučký typ vlasov... keby vám nevyhovovala cena, tak ešte sú dobré od mineral beauty system bahenné šampóny a šampóny s minerálmi kondicionery, ale aj masky... obidva sú stopercentne prírodne, a po dlhšom používaní to aj na vlasoch vidno :))

anjelik9

ja som mala od glisskur tú 19 a najprv sa mi nepáčila bo som po nej mala také zlepené vlasy ale potom som si to skúsila poooriadne spláchnuť a v pohode pekné lesklé vlásky voňavé ani mi skorej nezmastneli nič =) ale chcela by som ešte vyskúšať garnier ten šampón regenerácia a lesk sa mi lubil som po ňom mala naťahovacie vlásky fajne hladké jemné lesklé voňavé tak chcem skúsiť aj tú masku =)

karinka23

mne vyhovuju veci od glisskur, sampon s bambusovym olejom, kura, a hlavne ten maly balzam na konceky v tej malej tube co sa nezmyva, pouzivam to uz roky a napriklad teraz som sa 7 mesiacov nestrihala a ani jeden zlomeny koncek- a to mam vlasy dost jemne.