Dieta poradte prosim

Príspevok v téme: Dieta poradte prosim
NikaS

Ahojte drzim dietu ktoru som si podla nastudovanych veci zostavila ale neviem ci je to dobre a ci nou vobec schudnem.
Denny prijem som obmedzila na 4000 kJ . Neviem ci to nieje vela. Zacinam chodit behat aspon cem skusit
kazdy den . Ale neviem kolko koleciek mam zabehnut lebo ja uz po 2 nevladzem !! Ale dakedy zvladnem aj desta ale to uz sa moc trapim tak ci by ste mi nemohli dat dajaky presny pocet.

Moj jedalbicek by mal vyzerat asi takto :
na ranajky cornflakes s mliekom (nie vela)
na desiatu dva keksy bebe
na obed ten je bohuzial skolsky tak vypytam mensiu porciu
na olovrant jogurt a na veceru zemlu so salatom

a ako rychlo takto
mozem schudnut ? A zbavim sa celulitidy ?

moze byt ???
Dakujem za rady

silanka

ty vies co je to mat velky zadok? ja mam 158 cm a 53 kil a ja mam velky zadok:D a nikto mi nevravi, ze boze mas velky zadok.pritael ma miluje a aj ked chcem chuudnut povie mi, ale ja ta nebudem mat zaco chytiiiit. tak by som skor povedala. bola si pred tymrovna ako lata a teraz mas zadok ako kazde chude dievca.nie rovny ale aspon troska mas dat co do nohavic.....ked ti to tak vadi, prestat jest sladke a mastne jedla a kilo das dole a bude pokoj. ale byt chuducka pri tvojej vyske.si chuda a su aj ovela dolezitejsie problemy.keby si mala 30 kil nadvahu dobre, ohrozujes tym svoje zdravie, vtedy treba chudnut ale takto ...ved podla BMI uz teraz mas podvahu tak chces byt hrkajuca kostricka? ako neverim, ze nemas anorexiu. to je psychicka porucha a tebbe uz v hlavke cosi nie je v poriadku....

NikaS

Ta vaha sa sem dava lebo mi blbne ipod prepacte :-(

a ja biesom anorekticka :-) ja som velmi
pribrala po operacii a chcem to naspet lebo kazdy hovori boze ty si
pribrala a mas velky zadok atd ... :(

chcem mat menej kil aby som bola so sebou spokojna

barbi_na

majuuus...mozem sata nieco spytat ja som mala minule leto 53 kil...a teraz mam 60 a meriam 163 a nemozem sa z tej vahy pohnut sici na 59 som schudla no neviem poradis mi ako mam schudnut ked ty si tak pekne schudla 10 kil vies ja by som ties cela mat svoju povodnu vahu....prosiim porad mi diki...

mravcek

dievca, tak ty skutocne nie si v poriadku.Sa chod dat radsej liecit na psychiatriu, ved to nie je normalne aby si pri tvojej vahe chcela chudnut.Nezaberaj tu miesto pre tych, ktori skutocne potrebuju pomoct... !!!

A-Z

4000 kJ na den je zalostne malo a zdravie ohrozujuce!
Minimum pri chudnuti je 5000 kJ. Pri tvojom umysle budes trpiet podvyzivou, t.j. nedostatok zivotne dolezitych latok, budes mat skarede vlasy, sivu plet, pokozku, stratis menstruaciu...