Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VAkcína HPV virus

Príspevok v téme: VAkcína HPV virus
majam01

Ahojte, neviete mi poradiť?
Mám diagnostikovaný HPV virus 16, 18 čo sú najrizikovejčie výrusy ktoré treba sledovať. Doktor mi doporučil sa zaočkovať novou vakcínou. Tým že vakcína je prevencia proti nakazeniu nevie čo to urobí ak už vírus mám.
Robili by ste pokusného králika alebo mm mylné informácie?

reni

V NEMECKEJ TELEVÍZII NA "SAT.1" V RELÁCII "Akte 08" BOLA DNA 27.05.2008 JEDNA RELÁCIA, V KTOREJ SA HOVORILO O NEBESPECNÝCH VEDLAJSÍCH ÚCINKOCH TOHOTO OCKOVANIA.

MÖZU VZNIKNÚT VELMI ZÁVAZNÉ CHOROBY. PO TEJTO RELÁCII SA OTVORILA NA TÚTO TÉMU VELMI VELKÁ DISKUSIA V INTERNETE, KDE SA PRIHLÁSILO VELMI VELA LUDÍ, CO UZ NA TOTO OCKOVANIE SVOJÍM ZDRAVÍM DOPLATILO.

KAZDÝ SI TO MÖZE PO NEMECKY PRECÍTAT NA
community.sat1.de

NA DALSEJ STRANE, KTORÁ JE PRELOZENÁ Z ANGLICKEJ RECI DO NEMECKEJ, SA 26.07.06 PÍSE ZE:

"UZ 17 MLADÝCH LUDÍ NA TOTO OCKOVANIE ZOMRELO"

PRECÍTAT SA TO DÁ NA:
www.razyboard.com

PROSÍM UPOZORNITE NA TOTO VSETKY MLADE DIEVCATÁ, KÝM NIE JE NESKORO, ABY NA TO NEDOPLATILI SVOJIM ZDRAVÍM ALEBO DOKONCA SVOJIM ZIVOTOM.

sibalka

no ale mne nerobila doktorka ten test na hpv virus kt. mam, a ze aj napriek tomu ze mi ten virus ostane v krvi mozem sa zaockovat teda mala by som , ale to aku mam istotu, ze aj napriek zaockovaniu (proti mozno inym virusom kt. este nemam)tu rakovinu krcka nedostanem to mi nevedela povedat, teda aj tak ju mozem dostat.chcela by som vediet vas nazor na to.lebo moja lekarka je v tom taka onaka, len by chcela hned ockovat, lebo mam 25 a to sa ma do 26 ale ze je to take drahe a mozno mi to aj nepomoze no neviem, vyjadrite sa prosim.

nada

a neviete, robia testy HPV aj z krvi? teda protilatky. lebo sa nevyskytuje len na krcku, ale hockde na slizniciach sa moze a clovek o tom nemusi ani vediet tak ako na krcku by o tom nevedela zena, keby to gynekolog cielene nezistoval-teda nevie o tom pokial su to tie skore stadia dysplazie. neskor uz asi ano, ale to uz moze byt zle

vladka555

caute,idem si dat urobit testy tiez na ten " slavny " virus HPV . len by ma zaujimalo,ze ak by mi zistili ze ho mam,ci potom v pripade ,ze by som nepouzila kondom ,nakazim svojho partnera na 100% ? a aky vplyv by to malo na neho...?

luuucia

Ahojte, citala som tu par prispevkov, tiez mam HPV, cyto mam v poriadku, teraz vsak pojdem na kontrolu po pol roku takze trosku mam strach ci sa to nezhorsilo. Moj gynekolog mi odporucil ockovanie, s vysvetlenim ze aj ked virus mam moze mi to podporit imunitu.. Takze dala som sa zaockovat, som zvedava ako mi dopadnu testy na hpv.. ale tie mi budu kontrolovat az v maji, teda po roku od prveho zistenia, ze vraj az po roku to ma zmysel kontrolovat...a takisto uzivam indonal a probiotika. Je tu nieko komu hpv vysokorizikovy zmizol sam po urcitej dobe??? dakujem

RNG

Opakujem antiviralne potravinove doplnky:
selen, zinok,vitamin C a A, aloe vera, probiotikum L.bulgaricus, baza, astragalus ,echinacea a silne ako Betulin, Befungin, Larrea tridentata(chaparal). Samozrejme aj koloidna strieborna voda.

filip1988

Zdravim chcel by som poradit.Spal som s kamaratkov,ktora mi až po čase povedala,že bere antibiotika a ma HPV virus žial neviem aky typ ale povedala,že jeden z tých horších.Chcem sa spyat teraz som ja prenašač?Možem nakazit nejaku inu babu?čo mam robit?Diky za odpoved

lubka

Ahoj baby, ja riesim podobny problem. Mam hpv 18 a 56 a CINI/II. Nabuduci tyzden podstupim konizaciu a riesim mnoho otazok ohladom ockovania a partnera, pretoze ten ma kondylomy, co si vobec neviem vysvetlit. Tie vraj sposobuju v najma podtypy 6 a 11.Ako je to s vasimi partnermi. Nemaju ziadne problemy? Je to strasna pliaga ale netreba to vzdat. ja bojujem dalej a stale verim, ze sa s tym moj organizmus vysporiada...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VAkcína HPV virus - Fórum - ZDRAVIE.sk