Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

bibi1234

nikola.g-nie je to srdanda! Urcite bezkaj za doktorom, viem, ze je to neprijemne, ale moze to byt nebezpecne, nemusi to byt hned rakovina, ale napr. crohnova choroba, resp. ulcerozna kolitida, alebo len hemoroidy. Drzim palce a daj vediet, ako si dopadla!:O)

nikola.g

pauli 73 jajj dakujem ty velmi pekne uvidim a toho doktora navstivim us dnes a uvidim co mi nato povie ale dakujem ty strasn moc

pauli 73

nikolka, no to nevieme ani my lebo ti tam nevidíme :) akákoľvek krv z konečníka nie je normálna a zároveň nemusí znamenať niečo vážne, treba navštíviť lekára.

nikola.g

awojte dievcata prosim vas poradte mi co mam robit aj kidem na velku tak mi krvaca konecnik newem co to je ci to je nieco vazne alebo nie newem co mam robit

jajkafr

dievcatka
a čo sa týka toho krvácania nemusí to byť nič vážne, ale bolo by dobre keby sa na to pozrel lekár... ako malé dieťa som krvácala z konečníka aj ja a mamka vravela že to bolo dosť bola som mnou aj na pohotovosti, a bolo to z toho že som mala zápchu a pri stolici som si vždy vydráždila konečník a praskla mi tam nejaká žila

jajkafr

dievcatka
Kulíšek nieje také dačo ako smecta... Kulíšek je roztok, ktorý sa podáva pri hnačkách a zvracaní aby sa organizmus nedehydroval je to zavodňovací roztok, na zastavenie hnačky treba dať ešte niečo iné živočíšne uhlie môže aj také malé dieťa a neviem iné lieky, väčšinou sú pre deti až od 3 rokov...

rada123456

dievcatka81-nam odporucal dr. kolu a soletky-vzdy to pomohlo- upozornujem, ze krv moze byt v stolici skryta, nemusi ju clovek zbadat. Netreba nic zanedbat a treba zbehnut za doktorom- liecenim hnacky mozes zakryt priznaky inej choroby-ak uz tam bola krv- riesila by som to!!! Vela zdravia dietatku!!!

rada123456

vrchnak-to nie je sranda- krv v stolici je najhorsie, co moze byt-ak nechces chodit s umelym vyvodom, okamzite chod za gastroenterologom- mala som podobny problem-diagnostikovali mi crohna-ak by som nesla, mohlo to skoncit resekciou creva alebo rakovinou!!! Okamzite padaj k doktorovi!!!!!! Vela stastia!!!