Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

dedicka

Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spítať mám problémy s vyprázdňovaním na veľkú potrebu idem každé 2-3 dni, niekedy pravidelne ale to je málokedy. Ked idem na toaletu mám nepríjemne tuhú stolicu, ked sa utiem tak na papieri mám trochu krvy ale potom už nekrvácam. Z čoho to môže byť, ako si mám upraviť stravu aby som chodila pravidelne a nemala krvácanie z konečníka??

ivqka

Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spítať mám problémy s vyprázdňovaním na veľkú potrebu idem každé 2-3 dni, niekedy pravidelne ale to je málokedy. Ked idem na toaletu mám nepríjemne tuhú stolicu, ked sa utiem tak na papieri mám trochu krvy ale potom už nekrvácam. Z čoho to môže byť, ako si mám upraviť stravu aby som chodila pravidelne a nemala krvácanie z konečníka??

nikuska

ahojte vsetci...teraz rda pre vas...moja sestra tiez trochu krvacala z konecnika ale preds sla k lekarovi a zistili jej,ze ma zapal hrubeho creva, bolo to nieco strasne, bolesti, strach co bude dalej, ale prekonala to po pol roku liecenia, takze pre vas vsetkych radsej hned k lekarovi aby nebolo nahodou neskoro...drzim palce

sisimimi

Ahojte mam taky problem uz davnejsie som mala problemy s vylucovanim,co sa prejavovalo tvrdou stolicou,no v kazdodennom zhone som tomu nepripisovala ziaden vyznam,no v poslednom case som zacala pocitovat velke bolesti a krvacala som,ako pri menzese,niekde som citala,ze to su hemoroidy,tak som si bola kupit krem v lekarni,nemohol to krvacanie sposobit ten krem?...prosim poradte mam 15 rokov a lekara nechcem navstevovat,kym to nie je urgentne.dakujem

b_ka

Moj priatel pri stolici krvaca,ma aj zaludocne vredy ale tie momentalne nema.neviete cim to moze byt sposobene...dakujem za pochopenie

aduliena

No ale to ty musíš vedieť,ako sa stravuješ. Či to teda môže byť aj tentokrát zo zlej stravy. Ak ano, tak rýchlo naprav stravovanie. Ale aj tak si myslím, že krvácanie nie je normálne, ja by som pre pokojný spánok navštívila lekára.

brudicka

aduliena, lebo ja som uz davnejsie taky isty problem mala a vtedy to bolo vraj zo zlej stravy - malo vlakniny a malo ovocia a zeleniny.. tak ale teraz neviem ci je to to iste..

aduliena

Ja si myslím, že by si nemala čakať už ani deň a hneď ísť k lekárovi. Môžu to byť hemoroidy, alebo aj niečo vážnejšie. Takže nečakaj a choď.Nechápem ako to vydržíš už týždeň. Však ja by som ani spať nevedela, chcela by som čím skôr vedieť, čo mi je...

brudicka

ahojte, aj mna trapi taky problem.. cely tyzden mi krvaca z konecnika.. zacalo sa to minuly tyzden, ked som mala strasne tvrdu stolicu a vtedy ma to aj dost zabolelo, no a teraz zakazdym ked idem na velku potrebu krvacam.. ale niekedy aj tak dost.. myslite si, ze to moze byt nieco vazne?? mam len 16.. dakujem..