Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

[zruseny12]

doktor,a co by si rad vedel,ved si doktor tak ty by si mal odpovedat:0)))).........nie teraz vazne,mas aj nejaky problem?ci pises len tak?

[zruseny12]

nelly,chod k lekarke a ona ta posle na chirurgiu to mozu byt hemeroidy...ale pisala si to skor tak mozno to uz aj vies...

vernonika

chcela by som sa spýtat co moze sposobit kvacanie z konecnika...stalo sa mi to iba raz alebo dvakrat...velmi sa bojim co to moze byt...prosim poradte mi...nemoze to sposobit chripka??

nelly121

Mám problém po velkej potrebe nie vždy,kedˇsa utriem tak mam na papieri krv a už to trva asi tak 3 dni.Menštruaciu som ešte nemala.Ďakujem za skorú odpoveď

mirinka

teraz citam,ze mam paru priznakov rakoviny hrubeho creva,zo siedmych mam 5, ale je to mozne v takom mladom veku ako je 18 rokov? neviem co robit..a mozna sa len mylim..poradte,prosim

sony

aj ja to mam , po srani trochen krvicky na toaletiku :P umiera sa nato ? alebo mozem dostat niaky bacil s toho ? keby nie tak mi to moc neprekaza...sak cooo (ziadna bolest nist - nechapem...co mam chlapsku menstruaciu cez rit?)