Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

RNG

Ziadnu liek nie je portebny. Pisal som to uz viackrat, opakujem
Pouzi dobry ktem(co najmenej umelin), daj na toaletny papier a dokladne si to tam vycisti, ciastocne aj dovnutra.
Cistota a pritom masaz oblast vyhoja.

Z diety trba hodne vlaknin, to uz viaceri spomenuli, ked nic ine, ber pravidelne psyllium a obcas nejake probiotika v kapsuli. Joghuty toho nemaju dost, musi byt obsah v miliardach organizmov na kapsulu, a viac rozlicnych, nie len laktobacilov

va

Ahojte,vidim,ze sa tu prebera tema,ktora sa ma tyka a tiez si neviem rady..mam problem s krvacanim z konecnika,ale iba ak vykonavam potrebu.je to dost bolestive.vidim,ze na to existuju rozne masticky a lieky na slovensku,ale co ak som v zahranici-presnejsie v svajciarsku?vie mi niekto poradit mast alebo liek,ktory je dostupny tu?alebo nejaky domaci recept,ktory by mi pomohol a mohla by som si ho vyrobit sama?dakujem velmi pekne..

ika tika gymnastika

daj si cipky aviril H A HLAVNE JEDZ NORMALNU STRAVU ZELENINU OVOCIE LEBO AK NIE TAZKY SA VYSERES LOL A TO TI SPOSOBI HEMEROIDY MALA SOM TO TIEZ LEBO SOM VELICE CHUDLA JEDLA SOM RAZ ZA DEN A POTOM SOM MALA HEMEROIDY TAK ZACNI S NORMALNOU STRAVOU , CELOZRNE , OVOCIE ZELENIA A TAK TAKZE NEZER SOMARINY A NEBUDES MAT KRV V HAJZLIKU

71gloria

Kým sa krv nezbaví odpadových látok, zjavia sa hemoroidy znovu aj po chirurgickom zákroku. Pozrite aj témy o zápche a detoxikácii.

ryba60

Ak je to praskajuca zlata zila, pouzi po kazdom WC a umiti krem VENOC. Je perfektny.Za 2- dni si OK. Alôe pozor treba sledovat a osetrovat.Pravidelne, hlavne po tvrdej stolici.

fly

JA som mala tieto problemy 3 roky dozadu.Mozno by Ti na CHir.vysetr.zistili aj nieco ine.Mne osobne lekar nahmatal akysi polyp a odporucil kolonoskopiu.Tu som podstupila az o 2 roky ,ked bola misa plna krvi.Ja som pred tym skusala kupele z praslicky,Aj som ju pila,praslickovy caj pomohol.Preto som sa neponahlala na kolonoskopiu.Aj nechtikova mast je dobra na hemoroidy.Lekar ma strasil ,ze ten polyp by urcite nezanedbal,moze sa to zmenit na hocico.Potom mne o 2 roky nenasli uz nic,kolonoskopia sa da vydrzat,aj dieta predtym,ked sa uziju len kvapky,nie klystir,tak je to normalne.Myslim ,ze ak problem pretrvava,treba ist k obvod.lekarovi,ktory Ta posle trebars aj k tomu chirurgovi.Netreba to odkladat.

71gloria

• Sedacie kúpele z dubovej kôry
dubová kôra zastavuje krvácanie, pôsobí protizápalovo, zmierňuje svrbenie
3PLdubovej kôry vložiť do 300ml vriacej vody, na miernom ohni nechať variť 15 minút. Precediť, naliať do lavóra, pridať studenú vodu. Na sedací kúpeľ by mala byť voda vlažná. Najskôr robiť kúpeľ denne, pri zlepšení 2-3 razy do týždňa. Po kúpeli je vhodné natrieť sa nechtíkovou masťou
na hemoroidy je homeopatická masť AVENOC-ak chcete použiť homeopatiu.Treba sa vyvarovať zápchy a tým aj tlačeniu pri vyprázdňovaní,dobré je podporiť pečeň napr. pitím čaju UNGOLEN
alebo inak

dagina

Moj brat sa mi zdoveril, ze krváca z konecnika pri stolici. Mam ho presvedcit, aby isiel co najskor k lekarovi? Co to moze sposobovat?

majkarka

ahoj nokia.
ja som mala tiez take iste problemy s krvacanim. krvacala som z konecnika asi 3 dni (v niekolko mesacnych intervaloch), krv bola cela tmava-cervena a bolo jej ako pri menstruacii. sla som najprv ku obvodnej a ta ma poslala ku gastroenterologovi. ten mi robil rektoskopiu, ale ta ukazala len zapal konecnika a zajtra idem na endoskopiu, kedze mam zrejme problemy aj so zaludkom. drzim prsty. skus vazne tu vlakninu a bio-jogurty. papa

jaeny

ahojte,skúste čaj PU-ERH,piť každé ráno na lačno asi 20min. pred jedením,velmi pomáha na vypraznovanie,kúpite ho bud v lidli-za 24.90sk alebo sypaný v čajovni