Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maybelline falsies -nova ruzova maskara

anjelik9

ja ked ich mám polepené tak bud zoberiem kefku zo starej špirály a rozčesem abo tenkú ihlu a tou stranou kde je to očko si tie konce oddelím...ja mám momentálne od gabriely sallvete takú s fialovým vrškom sa mi na nej lúbila hustá kefka a je dobrá teda aspon pre mna nakoľko ja mám celkom v pohode mihálnice ale túto som chcela skúsiť bo má ohnutú kefku ale čo som ju pozerala tak sa mi zdala že má v bokov také kratšie štetinky a hore a dole také dlhšie tak som zvedavá že ked budú korunky aká je =)

cappy_

ja mam este Astor volume artist, a zatial som lepsiu nemala, tiez bola dost tekuta a potom sa zmenila k lepsiemu...ale dochadza, tak by som potrebovala dalsiu, nejaku dobru a neviem ktora stoji za to...
anjelik
zlepene myslim tak ze si nanesiem spiralu a vyzera ze mam menej mihalnic, lebo sa pozliepaju a hrudky, no to by si musela vyidiet jednu moju byvalu spoluziacku, ze co su to hrudky =D ...ale mala som jednu maybelinku starsiu, co to robila...

a ake spiraly pouzivate vy?...vraj je dobra aj
lacnejsia od esennce...vraaaj

hysterka24

S tým súhlasím... Niektoré špirály majú svoje obdobia :) Keď sú nové, tak sú také... Tekuté a zlepujú, ale neskôr, keď tak... Akoby som to povedala, trošku vyschnú, tak sú ok.

matamata

maskara je vzdy najlepsia tak po 1 a pol tyzdni pouzivania..nie je uz taka strasne tekuta a robi dobre mihalnice, nelepi a prave vtedy je schopna docielit ten slubovany efekt...potom pomaly zacne vysychavat a to uz je tiez na nic

anjelik9

cappy čo myslíš aby si ich nemala zlepené abo aby si na nich nemala hrudky? bo ja si musím špirálky naprv zabehnut aby nezlepovali a hrudky mi špirály robia ked ich mám dlho...ps v časákoch ich má kopa bud zlepené abo zhrudkované takže neboj že by si bola jedina =D

sammara

ak chcete aby Vám to nezlepilo riasy tak na to sú vo všeobecnosti najlepšie silikónové špirály a tie s hrebienkom

hysterka24

Tak neviem, mne sa zdá, že lepia všetky :D neviem, či je chyba v mojich riasach alebo v maskare :D Ale pre mňa boli také najlepšie Star Choice od Dermacolu, od MB tá ružovo-zelená a aj taká čierna čo mala hrebienok bola fajn. A istý čas sa mi páčila aj taká čierno-červená od Rimmelu, ale nevydržala dlho. Napríklad, od MF 2000 Calories mi nesadla vôbec. A pri tom, jedna baba čo ju používala mala po nej brutálne riasy. A mne neurobila nič a ešte sa aj rýchlo vysušila. Ono to strašne závisí od kvality rias...

cappy_

no mne ide hlavne o to, aby neprobila tie huľky na mihalniciach, alebo ako to nazvat a aby neboli zlepene mihalnice....iide mi o to aby boli hustea dlhe...lebo vytocit si riasy viem sama...staci naniset spiralu, s prstom vytocit mihalnice a pockat kym neuschne tak spirala...a drzi to =))

hysterka24

Ja som si tú ružovú kúpila včera... Nejaký extrémny efekt neurobila ako sľubuje... Čudujem sa, že Maybelline ešte nedostal pokutu za zavádzanie v reklamách. Alebo možno už áno :) Nie je zlá, vytočí pekne, aspoň tie moje riasy, a tie nie sú moc husté. Mala som asi aj lepšie, ale je ok, tá kefka je fajn. Nemôžem povedať, že by som ľutovala. Napríklad, tá žltá mne nesedela.

sammara

ja pouzivam tu zltu a som s nou velmi spokojna super zahusti aj predlzi ma taku vacsiu hustu kefku a vonia ako med, dlho vydrzi, ale tiez si chcem kupit tu ruzovu tak uvidime

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maybelline falsies -nova ruzova maskara - Fórum - ZDRAVIE.sk