Nič nezabera!

Príspevok v téme: Nič nezabera!
dora

Ja som poctivo makala celý mesiac na cardio strojoch 5x za týždeň, upravila som stravu a výsledok za mesiac dnes som sa odvážila je len 1 kg dole! Som sklamaná pretože viem iný moji spolucvičiaci schudli tak cca 5 kg. Ako je to možné:( Mám 27 rokov a 160/63. To už fakt nemám nič papať? Pijem aj čaj Lietajúca lastovička dobrý na detoxikáciu organizmu a vraj obmedzuje ukladanie tukov. Prosím o dobru radu.

dominika palugová

ja meriam 180 cm. a cca 72kg.. mam strasne hrube nohy ale brusko mam ploske. neviem co mam orbit venujem sa aj volejbalu ale nohy sa mi vobec nevypracuvvaju.. choidevam na korcule sem tam aj behat., stale nic.. zevraj je dobry jablcny ocot. na chudnueite ak mi ani to nepomoze tak sa vzdavam.. nebude to tym ze mam 14 rokov?

amy389

a caje velmi na chudnutie nepomahaju mozno tie ktore obsahuju vytazky z L-carnitinu najlepsie je pit cistu vodu alebo mineralku aspon 2 litre za den

amy389

trochu menej s tymy strojmi ked stale cvicis to iste dookola tvoje telo si na to zvykne a prechadza do katabolitickeho procesu to znamena ze sa mozes aj prethnut s cvicenim a kila nepojdu dole musis menit zataze a trochu sa s tym pobavit

mata

ahojte ja som norbiho vyskušala a naozaj funguje vydržala som mesiac 3krat za tyžden som 20 min.cvičila a schudla som 7kil ale potom som porušila a za 2 mesiace som pribrala len 1kg takže je super len treba pevnu vˇolu´

barbara1

je veľmi ťažko poradiť ako sa dá schudnúť. na každého zaberá niečo iné. Ja dietujem pomaly rok a schudla som desať kíl,ppritom som cvičila. Ide to veľmi pomaly a chce to strašne veľkú trpezlivosť. ale nevzdať sa a bojovať až k váhe, ktorú chceme mať.Ja som začínala pri vahe 102 kg a moja vytužená váha je 70 kg pri svojej výške 178 cm. váhu sa mi podarilo zredukovať na 85 kg a snažím sa 3 roky. tak v pohode baby zvladnete to. dá sa to.držím palčeky :)

poliewoocka

A nazabudnut na jedno-svaly su tazsie ako tuk.Najprv si vyformujes svaly a vacsie svaly spotrebuju viac energie a tak sa zacnu spalovat aj lipidy.Chce to cas a pevnu volu vydrzat,pretoze jojo efekt by bol katastrofalny.

mimuska

Chcela by som sa opytyt niekoho, kto tu ma skusenosti s norbiho dietov na blizsie informcie, pretože by som to aj ja chcela vyskusať, ale nemam mi kto poradit. Poznam jedneho cloveka, ktorý takisto z toho schudol, ale s nim sa o tom vypravat nebudem. Ozvytete sa prosim pekne na e-mail bobulova.mirka@gmail.com....DAKUJEM KRASNE