Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Puder, korektor

beauty

Recenzie na korektory --- www.beautytest.sk

Zaregistruj sa, napíš svoju recenziu na kozmetický výrobok, s ktorým máš skúsenosti a vyhraj balíček dekoratívnej kozmetiky.

aninkaivi

ako kozmeticka poradkyna vam radim: aby ste si pekne mohli naniest makeup, potrebujete mat osetrenu plet (vycistenu, stonizovanu a zhydratovanu). ako prvy ide kryci krem, ale az na suchu pokozku, nemiesat s kremom! potom korektor-vklepkavame, nesuchame. 3.je puder, 4.licenka a 5. gulocky (bronzove). korektor neodporucam na celu tvar, moze presusit a korektor je velmi husty na celu tvar. niektore kozmeticky vam ho daju po cisteni pleti, ale ked pridete domov, vyzerate strasne, neda sa rozotriet a je velmi nerovnomerny. pre viac info ma kontaktujte v mailom :)

kaciatko_7

ja vela vyrazok po tvari nemam, no zato mam dost viditelne kruhy pod ocami, takze pouzivam tekuty korektor, momentalne od rimmelu - recover, najsvetlejsi odtien... najprv krémik na tvar (aj ked je plet mastnejsia, kazda plet sa ma predsa hydratovat a makeup hydratacne ucinky nema take ako krem), potom pockam cca 15 min, kym sa vstrebe, potom nanensiem bazu, od dermacolu podla mna najlepsia, make-up, potom korektor pod oci, a nakoniec to zafixujem pudrom

no rozhodne pri akomkolvek korektore nie na celu tvar... ved to uz z nazvu je odvodene, ze korektor=korekcia

nefertiti22

a neviete ktory tuhy korektor je dobry?? ..pouzivam ten miss sporty, pre mna celkom postacujuci v takej cene...ale chcela by som zamenit trochu ho, aky pouzivate vy?

sammara

nie urcite si nedavaj korektor na celu tvar, tak ako pise katka, krem nemusi byt ak mas mastnejsiu plet, ale make up puder a korektor len tam kam treba..

katka...

Skus si dat korektor na celu tvar, ze ako budes vyzerat.
Korektor je na prekrytie drobnych nedokonalosti pleti, vyrazok.
Puder sa tiez nedava bez make-upu.
Sluzi vlastne na zafixovanie make-upu.
Cize najprv krem, make-up, puder a ak je potrebne lokalne korektor.