Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja chcem byt JA!

Príspevok v téme: Ja chcem byt JA!
neja

Pomozte mi prosím! Uz niekolko mesiacov ma prenasleduje myslienka,nie neprenasleduje,skor som si ista tym,ze toto nie som JA... Snazim sa rozprávat s ludmi,ale nedarí sa mi,lebo viem,ze toto nie som ja,ze toto je niekto iný,ale urcite nie ja,lebo ja sa tak predsa nesprávam.A preto musim vzdy od kazdeho utiect,lebo len ked som sama tak ma ta myslienka uz tak neotravuje,hoci viem,ze ani vtedy nie som ja. A dostávam z toho depresie,lebo chcem byt tym kym som,ale nikdy sa mi v tom nedari.Neviem sice kto je ta iná osoba,ale ja to urcite nie som.Je to blud,sibe mi alebo co?

Iiiii

Asi by ti pomohlo len to, aby si bola sama sebou a na nič sa nehrala čím nie si. Každý by chcel byť niekým iným, ale v prvom rade treba byť sám sebou. Definuj si to, čo ťa robí osobnosťou, aké sú tvoje dostatky a nedostatky. Čo si vyštudovala, čo ťa baví a tak ďalej.

peeto

Som si myslel, že to mám iba ja. Tak dlho som hľadal v google, až som našiel tento príspevok. To úplne presne mám aj ja a nikomu nemôžem povedať, ale ja to mám od malička a veľmi sa to zhoršuje a bolí to a nedá sa to vysvetliť, lebo sama neviem čo mi je a hanbím sa spýtať a tak som sa celá dorezala. Neviem prečo sa tak divne správam, neviem ako to napísať, raz tak a raz tak a nič si nepamätám. Iba mi to potom povedia a ja sa hanbím za seba, asi sa zabijem. Strašne trpím.

erekcia no1

EREKCIA - postrach mužov dnešnej doby!
Svetová zdravotnícka organizácia definuje impotenciu (erektilnú dysfunkciu) ako stav, keď muž nie je schopný dosiahnuť, alebo udržať dostatočne dlhú erekciu, ktorá vedie k uspokojivému pohlavnému styku.
Podľa štatistických údajov sa problémy s erekciou vyskytujú v dnešnej uponáhľanej dobe oveľa častejšie, akoby sa predpokladalo. Najviac postihnutou skupinou sú muži vo veku 40 až 70 rokov. Na poruchy erekcie trpí až 52 % z nich. Nie sú tak ochudobnení len o kvalitný sexuálny život, ale ohrozený je aj ich duševný a telesný stav. A hrozí im aj výrazná strata sebavedomia.
Príčina neznáma?
Podľa najnovších výskumov až pod 80 % prípadov erektilnej dysfunkcie sa podpisujú organické príčiny, najčastejšie ochorenia srdco-cievneho systému a diabetes. Až 56 % mužov s poruchou erekcie môže mať aj nezistenú ischemickú chorobu srdca. Podľa výskumov porucha erekcie postihuje až 75 % diabetikov. Ešte závažnejší je fakt, že 5 % mužov s poruchou erekcie má doteraz nezistenú cukrovku.
Aj zvýšená hladina tlaku a cholesterolu majú svoj podiel na tejto čiernej more mužov. Na sexuálnu neschopnosť trpí až 68 % mužov s vysokým krvným tlakom a 60 % so zvýšenou hladinou cholesterolu. Na vznik erektilnej dysfunkcie pôsobia aj psychogénne príčiny. Časté depresie, stupňujúci sa stres v zamestnaní či v manželstve je jednou z najčastejších príčin „neschopnosti“. Ak k erekcii nedôjde vôbec, alebo sa ju mužovi nedarí udržať počas súlože, spôsobuje to uňho napätie, prípadne strach z ďalšieho neúspechu.

V dnešnej populácii trpí poruchou erekcie až 50 % mužov vo veku 35 - 65 rokov Na sexuálne problémy pacientov sa pritom aktívne pýta iba 20 % praktických lekárov. A až 58 % mužov vo veku 40 - 65 rokov sa domnieva, že nemá dostatok informácií o liečbe týchto porúch. Je čas, aby si muži, ktorí zažívajú sexuálne zlyhania uvedomili, že erektilná dysfunkcia nie je smrteľná choroba. Napriek tomu ju však nemožno podceňovať. Jej následky sú totiž kruté a môžu viesť aj k zničeniu vzťahov, či k ďalším zlyhaniam v osobnom či pracovnom živote.
Čoraz viac sa píše a hovorí o produkte na zlepšenie erekcie, kanadský vedci, ktorý vyvinuli tento unikátny 100% prírodný produkt VigRX, uvádzajú že VigRX už pomohol miliónom mužov na celom svete viesť opäť šťastný a vyrovnaný sexuálny život, vďaka opäť nadobudnutej pevnej a silnej erekcii, väčšiemu penisu a silnejšiemu sexuálnemu prežitku. www.sexualnakrasa.szm.sk
Muži, majte sa na pozore, keď...
... nebadáte erekciu pri rannom prebudení
... nemôžete dosiahnuť erekciu pri masturbácii
... nie ste schopní udržať erekciu až do ejakulácie
... naopak dosahujete erekciu až pri ejakulácii
... zlyhanie nie je jednorázové, ale opakované
... okrem porúch erekcie pozorujete aj pokles sexuálnej túžby.

TrebaHladat

ahoj neja, chceš počuť moje doporučenie ? uvolni sa, uvar si nejaký čaj zo silicami na ukludnenie, totalne vypni a zrelaxuj a zajdy k pszchologovi ak budeš kcieť pomôžeti ,,, ale nezabudni to že tam prideš a anakukneš ti moc nepomôže skus sa aj otvoriť

katty19

Neja, tieto pocity poznám dokonale. Ja som mala dokonca také silné, že som aj zabudla, kto vlastne som. Normálne som zabudla, aká úžasná som. seera@centrum.sk

123456

elle: na pociatku niektorych psychickych ochoreni dochadza k nozognózii = uvedomenie si choroby, uvedomenie si,že nieco nie je v poriadku... ale to sa rychlo vytrati...

konkretne ja som sa s tymto pojmom stretla pri schizofrenii simplex....

elle

Dievčatá a myslíte si že človek čo takto ochorie si to sam uvedomuje? Ja poznam dievča čo ma schýzu a nevie to o sebe aj ked je to už v pokročilom stadiu, nechce sa liečiť, lebo tvrdí že aj psycholog chce na nej robiť pokusy a preto jej prdpisuje lieky. Ona ich samozrejme hádže do koša a naháňa policajtov, že jej štát chce vymyť mozog. Je to smutné a strasné zároven :-(

milli

Neja, aj ja si myslim, ako 'ccc' a '12345678', ze psycholog ci psychiater by Ti najlepsie vedel povedat, ako to s Tebou je. Napokon, ak budes len unavena, tak Ti to povedia, ako pisala 'zuzka12', ale predcasne pisat diagnozu nie je moc rozumne. Teraz ist k psychologovi ci psychiatrovi uz nie je ziadna hanba.

(:zuzulinqa:)

omg..ja mam taky pocit ze mam to iste co ty nejka:D to mam raz za cas..ked som sama..a rozmyslam..o nicom..tak to dojde na mna ze JA vlastne nie som JA..mi to pripada jak keby bol niekto vo mne reinkarnovany abo co..:D pripadam si jak retardovana:D a to by som cela ist v buducnosti studovat psychologiu...som ja vlastne normalna??:D:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja chcem byt JA! - Fórum - ZDRAVIE.sk