pocity

Príspevok v téme: pocity
tucko

Moj problem je v tom, ze som cely zivot tucna. v poslednej dobe sa mi podarilo schudnut 30 kg, co je fajn, tesim sa, ale ja sa vidim stale taka ista ako som bola, vsade vidim iba svoje nedostatky, velke brucho, stehna. Neviem ako mam mat rada samu seba a ako sa brat taku aka som. moje sebavedomie je zakopane hlboko v zemi. Sice mi kazdi hovori ako teraz super vyzeram, ale ja to tak vobec nevidim :(( stale mam pocit, ze som taka ista ako predtym

tucko

No aj cvicim, obcas chodim behat, aerobic, korcule, alebo ak sa to rata do pohybu, tak aj praca v zahrade :))) a prechadzky. ja dlho na riti neobsedim nikde. no a k tomu obliekaniu... ja sukne nemam rada, lebo mam siroke boky a ta sukna sa na mne tak este viacej natahne do sirky a potom celkoho posobim este sirsia, takze myslim, ze to nie je pre mna vhodny variant. a bluzky a kosele mam rada.
Tu knihu si urcite pojdem kupit, dakujem za radu a vsetku vasu podporu a budem sa snazit mysliet ozaj pozitivne :)

WSJGJFGFHGF

ahoj Tucko,ak ti mozem poradit ako sa zbavit tvojho neprijemneho pocitu sebaobvinovania,tak urcite ti pomoze kniha od Louise L.Hay,MILUJ SVOJ ZIVOT,je to kniha o pozitivnom mysleni,ktora ta ma zmenit k lepsiemu,dodat sebavedomie a milovat samu seba aj ostatnych.Na mna zabrala,ale je to vsetko v tvojej mysli,ty musis chciet sa zmenit,ked zmenis myslienku,zmenis sama seba,staci chciet,je to velmi jednoduche,prajem ti vela stastia a dufam ze das na moju radu.

jajka001_

ja mam dve kila navyse a citim sa ako tlste prasa :)gratulujem ti k zhodeniu takeho mnozstva, je to obrovsky uspech. navrhla by som ti cvicit, to tvoj uspech upevni, budes nielen stihlejsia ale aj pevnejsia a plus dodá ti to endorfíny, takze sa zacnes na seba usmievať :)

kafe

Kočka, keby si bola dokonalá, bola by si strašne nudná. Krása spočíva v nedokonalosti. Proste zober za svoje i to škaredé, čo na tebe je (brucho, stehná) ale všímaj si i ostatok - tvár, dekolt, lýtka - a to zdôrazni svojím oblečením. Sukňa zoštíhľuje a skryje stehná, na brucho vyskúšaj blúzky, ktoré držia tvar, nie obtiahnuté tričká.. to by chcelo niekoho z tvojho okolia, kto sa oblieka rovnakým (podobným) štýlom ako ty, aby išiel nakupovať s tebou. Aby ťa trochu nakopol novým smerom.. je taký niekto? Priateľ by nepomohol?

tucko

To mas pravdu, oblecenie co som mala predtym, tak z toho sa mi neda nosit takmer nic, este tricka ked su trosku volnejsie su ok, ale nohavice som komplet vsetky dala na spodok skrine, lebo zo mna doslova padli. Ja viem, že som chudsia, ale pozriem do zrkadla a vidim sa presne taka ista ako som bola.ked si kupujem nove oblecenie,vzdy skonci tak, ze dojdem s prazdnymi rukami,lebo usudim ze som vo vsetkom tucna a otrasne vyzeram.snazim sa na to nemysliet fakt,ale vzdy ked sa aj snazim urobit sa kočkou, vyparadit sa, tak to skonci len zlou naladou, lebo vsade mi trčia sunky, a v nicom sa sama sebe nepacim

soffa

lebo tvoj problem je v hlave!musis si viac verit!ja mam kolegynu,je baculka,velmi jej to pristane hlavne preto ze sa tak citi fajn,a v zivote na seba nenadavala aka je tucna a musi schudnut...

kafe

Počuj kočka, 30kg dole je riadna zmena. To si musela predsa vyhodiť celý šatník, nie? Mi nehovor, že chodíš v rovnakých veciach ako keď si bola tučko! Takže ak si nevieš zvyknúť a prijať tvoje nové JA, skús si niekedy obliecť nohavice, ktoré si nosila predtým.. a uvedom si to - SOM KRÁSNA. S bruchom a stehnami by sa dalo ešte niečo urobiť, ale celkový dojem je veľmi dobrý. - Hovor si to pri pohľade do zrkadla. Okolie ťa nikdy nepresvedčí o tom, že vyzeráš dobre, ak sa TY SAMA tak nebudeš cítiť. A ty si si zvykla byť tučko. Tak je na čase ten zvyk zmeniť. Nemôže to byť ťažšie ako zhodiť 30kg. Zmeň myšlienky, čo ti víria v hlave, oslovuj sa kočka (nie tučko)pozri sa konečne a uznaj tú veľkú zmenu na tebe (v tvári, páse, konfekčnej veľkosti...).. ono vylepšovať je stále čo, ale ak svoj pohľad na seba nezmeníš, skutočne môžeš skončiť ako anorektička. Bacha na to.

kafe

Počuj kočka, 30kg dole je riadna zmena. To si musela predsa vyhodiť celý šatník, nie? Mi nehovor, že chodíš v rovnakých veciach ako keď si bola tučko! Takže ak si nevieš zvyknúť a prijať tvoje nové JA, skús si niekedy obliecť nohavice, ktoré si nosila predtým.. a uvedom si to - SOM KRÁSNA. S bruchom a stehnami by sa dalo ešte niečo urobiť, ale celkový dojem je veľmi dobrý. - Hovor si to pri pohľade do zrkadla. Okolie ťa nikdy nepresvedčí o tom, že vyzeráš dobre, ak sa TY SAMA tak nebudeš cítiť. A ty si si zvykla byť tučko. Tak je na čase ten zvyk zmeniť. Nemôže to byť ťažšie ako zhodiť 30kg. Zmeň myšlienky, čo ti víria v hlave, oslovuj sa kočka (nie tučko)pozri sa konečne a uznaj tú veľkú zmenu na tebe (v tvári, páse, konfekčnej veľkosti...).. ono vylepšovať je stále čo, ale ak svoj pohľad na seba nezmeníš, skutočne môžeš skončiť ako anorektička. Bacha na to.

tak

mila priatelka
ja si myslim, ze si prezila rapidnu zmenu, schudnut 30 kil nie je lahke, cas pomoze, ... ja za tym vsetkym vidim Tvoju radost, ...