Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biela

Príspevok v téme: biela
dcsdcxsd

som velmi bleda,a nvm si najst vhodny make up,ziadna znacka nema az taky bledy,aby mi vyhovoval,kazdy,ktory som doteraz skusala,mi bol na tvari vidiet a krk bol svetlejsi,a taktiez nechcem ,aby make up upchaval pory,kedze obcas sa mi vyhodi nieco a mavam cierne bodky....vedeli by ste mi nejaky poradit ??

cappy_

ved vichy je uplne jemny make up.ten sypky =D ...fiiiha, tak potom si musis makeupovat asi aj krk, aby ti nebol vidno rozdiel =)

dcsdcxsd

predstav si denz,ze nemam ziadnu chorobu !!
niekto ma aj porcelanovu pletr,ked ti to este nikto nepovedal

a diky,wichy som skusala ale aj ten bol tmavy na mna :D

time.

preco by nebola normalna, solarkova plet je zdravsia? Ona sa nepyta na zdravotne problemy s bledostou, pyta sa na make-up. Ale to by si nebol ty, keby si v kazdej teme nevygooglil nejaku sprostost:D

time.

denz ty aj citas otazku? ci len trepnes hociaky nesuvisiaci link?

ja som tiez ziaden taky nenasla, tak pouzivam len kvalitny denny krem a na to nanesiem jemny puder, ten je aj v bledsich otienoch a vyzera to pekne:)

cappy_

vichy..mineralny make up...je lahky, aj prekryje, doda mineraly pleti a je kvalitny...a hlavne necitit ze mas na tvari make up...skus si ho v lekarni naniest, mas asi 4 odtiene

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biela - Fórum - ZDRAVIE.sk