priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

Camel

Nauč sa sebaobranu, pomôže ti to isto aj v budúcnosti. Niekto je taký typ, že si koleduje, hoci za to nemôže. Isto poznáš niečo také: Prečo som dostal? Lebo si zle pozeral:)))

liana01

pocuj juro ci jak sa volas, to tvoje spravanie svedci akurat o tom aky si moc domyslavy, paranoidny a ziarlivy...ked s niekym chodim, tak mu predovsetkym doverujem!! inac s nim nemusim ani chodit nemyslis? naco je taky vztah ked by si mal toho druheho neustale z niecoho upodozrievat a stale si domyslat co robi a s kym? sak to je chore...ja mam priatela ktory ma teda dost kamosiek, lebo si viac rozumie s babami ako s chalanmi a co sa mam rozkrajat? proste mu verim a viem ze mozem a to je dolezite...musis najskor taku osobu najst ze to uplne citis ze mozes verit, mozno si mal zlu skusenost, tak sa nedivim, ale potom sa takto nespravaj ku kazdej tvojej potencionalnej, lebo moze byt fakt uprimna a len si ju odplasis...jaa len tak:) thats all

S1M

natika
Ok vyjadril sa a co, zas sa tu nehraj na moralistku. Vadilo mi, ze tu robil z nas debilov. To, ze by mal rovnaku IP je takmer nemozne je to pravdepodobnost cca 1 ku 65 000 (255x255 lebo koncove IP moze byt od 0 do 255 a zobrazuje dve koncove cisla) a to len ohladom IP a nie toho, ze zrovna taky clovek s rovnakou IP ide tiez na zdravie.sk. Robte si debilov zo seba :D

natika045

jaaaj :( len sa nepo..... nechajte uz toho Jura tak.... on napisal len to čo by on spravil tak co hned vsetci idete nanho :@ je to slobodné forum kde si navzajom davame radu ale vi ste len nato tu aby ste kritizovali????Neviem ako by sa vam to pacilo keby ste sa opýtali niečo a hned by zacali do vas nadavat!!!!!!!

S1M

Juro
Ubohe, keby si z toho druheho nicku aspon spravnu gramatiku pouzival :D jajka 001_ ta prekukla tak sa tu nestruhaj formu :D fakt trapne... veelka nahoda, ze je tu niekto s rovnakou IP ako mas ty a pritakava ti :D
Jasne, ze sa mohla ta baba stretnut s nejakym dobrym kamaratom. Mam priatela a mam par kamaratov s kt. sa objimame ked sa stretneme a vari ich ja vsetkych chcem alebo oni mna? Ved to je smiesne :D