Vsetko ma stve :(

Príspevok v téme: Vsetko ma stve :(
cajik

poslednu dobu ma zacalo "vsetko" hnevat.. nemam na to ziadny konkretny dovod, bohuzial, ale je to hrozne.. rano sa zobudim, som nastvata. pridem domov, som nastvata. nudim sa - som nastvata. treba sa ucit-som nastvata. otravuju ma domace zvierata- som nastvata. uz aj zacinam kricat. nemam na nic naladu. niekedy sa stane ze mi je nachvilu fajn, ale to su skor vynimky. mam pocit ako som permanetne mala PMS :(.. co s tym mam robit ?!?! :(((

cajik

Denz, ja mam stale taky zmatok.. uz dlho premyslam ze pojdem k psychologovi. chcem ist ale k muzovi a u nas v meste neviem ziadneho najst, same zeny. fakt. proste, ked mi je jeden den fajn tak som presvedcena o tom ze mi nic nie je a nepotrebujem psychoterapiu. a ked mi je blbo, tak mam pocit ze STALE mi takto je. je to na nervy, niekedy som z toho uz nenormalne unavena..

lDenzl

cajik:)
To hadam nemyslis vazne.Ved si sa mi zdala take dievca v pohode a stastna.Co take sa zmenilo v tvojom zivote?

cajik

a to "poslednu dobu" je uz par tyzdnov/mesiacov mozno. ani sama neviem presne..

proste asi od septembra som sa citila tak prazdno, akoby mi nieco chybalo ale nevedela som prist na to ze co. vsetko v mojom zivote je relativne ok.

a teraz toto..... uz nevladzem