Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

wonderbra

sashley..snad som ju dala, nebolo to take tazke, len stres je svina a potom sa aj tie lahke veci pokaslu. a ty? ako?

sashley

wonderbra: jeeej,to fakt? :) ja som si myslela ze tu dlho nebudem mat anonymitu :D co myslis ,dala si organiku?

paja: petru docolomansku poznaaam!! aky je svet maly :o)
a snaad tu fyzu das.. drzim palce:)

inak: dnes rano vaha ukazala 50,5. takze uz len 2 kg dole a fajn bude,... ale celkovo,ked budem pod 50 tak budem stastna uz... to tak moze ostat :D

paja13

sashley: ja som isla spat o 3 :D a dnes zasa cely den ucim...som zvedava,ci to dam :( ja mam zasa fyziku...a nepoznas na skole TOMASA HABOVSTIAKA ?:D :D :D Alebo PETU DOCOLOMANSKU?:P URCITE to das :-* ja ti verim :D ale potom sa prijdi pochvalit ;))

paja13

chodis na farmaceuticku? ci na potravinarsku?? :) a jasne,ze to das ..;) aj ked chemia je humus :D :D :D to neznasam :OP potom sa pochval,ze co ukazala :D :D :D

sashley

paja, organicku chemiu mam zajtra :) juj,ale uz nesmiem na chemicke veci mysliet dnes :D

no a potom pojdem domov, tak uvidime co ukaze vaha :D

paja13

sashley: dakujem.:D snad sa mi podaria aj dalsie...hej,aj ja som to pocula...:) dokonca som to aj sama skusila,ale pred lahkou skuskou.:D lebo som nemala strach,ze nestiham.:D budem ti teda aj ja dryat palce...z coho ju mas??:)

sashley

paja, no tak to je super,gratulujem! :)
ja mam zajtra skusku,a veeelmi sa bojiiiim! :(
nj,ja ked sa ucim ani sa mi moc nechce behat ked mam hlavu tazku :D ale inak kazdy hovori ze po behu sa lahsie uci.. no neviem, mozno to skusim pred dalsou skuskou :)