Hlieny a oblicky

Príspevok v téme: Hlieny a oblicky
helka

mam taky problem ktory sa vlecie uz dlhsiu dobu,stale vypluvam hlieny,su bezfarebne , ked mam kasel(ktory je tak raz za den dusivy)tak su male,zlte(bola som na rengene pluc,na spirometrii a povedali ze som ok,vseliake spreje,lieky som uzivala a nic)kde mam este hladat pricinu?Pocula som ze hlinovistost suvisi aj s oslabenou funkciou obliciek ,co je na tom pravdy,dik moc

alex 7

Na detoxikáciu tráviaceho traktu je veľmi dobré LKVB6, na pečeň a ľadviny Betavital a na ozdravenie črevnej flóry Acidophilus. Prípravky môžeš aj kombinovať,ich účinok je mnohostranný, odporúčam pozrieť liečebnú výživu na -odkaz odstránený-

silvias

Frantho ale u mňa je aj to že nevládzem poriadne dýchať a strašne veľa mám tých blielych hlienov a nonstop
ich vypľúvam viem,že sú aj neaké očistné kúry ale akééééé????

Frantho

ja mam s tym problemy asi uz 2 roky ale havne cez leto teraz mi to nevadi proste je to ok bol som uz na krcnom tam mi nezistili nic rozmyslam ci to nemoze byt alergia alebo co ale je pravda ze menej spotreujem ako predtym predtym som aktivne robil bezecke lyzovanie bral. Ja viem poznam to ze robia si ti hlieny a musis ich vypluvat. Mliecne vyrobky dost zahlienuju aj ja by som rad vedel kde je pricina

silvias

Dobrý den!!
Neviete aká očistná kúra sa robý myslím tým čo treba jesť a piť aby sa mi očistil organizmus a hlevne črevný trakt??????????
Prosím poradte!!!

ld

Hlieny suvisia hlavne s crevnym traktom, bolo by dobre si urobit ocistnu kuru criev, hlavne hrubeho.Potom ocistu pecene a potom az oblieciek.Ked je organizmus zahlieneny nespravnou a nepravidelnou stravou,stresom, ak mas k tomu nebodaj aj nedostatok pohybu atd,niet sa co cudovat,imunita organizmu klesa a zlte hlieny su prejavom zapaloveho procesu,nejakej bakterialnej infekcie, ktora je nasledkom znizenej imunity.Tiez som tym presla, takze mam to odskusane na sebe.Drzim palce.