Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

presunutie terminy statnic

Príspevok v téme: presunutie terminy statnic
ewelin28

ahojte..chcela by som sa opytat ci sa daju presunut terminy statnic....o jeden alebo dva dni neskor??..mate s tym neikto skusenosti??..mne ide o to..ze dostavam zo skoly stipko..a statnice mi dali na posledny majovy den...a tym padom pridem o peniaze za jun...a dost ich potrebujem...neviete ci sa to bdue dat...mam nejaku sancu na studijnom??

ewelin28

no ano mam rozhodnutie ze stipko mi budu psoielat do juna alebo do toho mesiaca, v ktorom prestanem byt studentom skoly...a to je maj...no ale tak uz som sa zmierila s tym, ze nic nedostanem :)

ojka

moja spolužiačka urobila celú výšku len na svojich klamstvách, výmysloch a štemplíkoch od známej lekárky, neprajem jej nič zlé, ale už sa jej to pomaly vypomstieva..... ja viem,že peniažky sa zídu vždy, ale stojí to za to? radšej zoštátnicovať a mať pokoj, ale tak skús sa teda ešte opýtať na štúdijnom, alebo nejakých kompetentných. Ešte ma napadlo, veď ako poberateľka štipka by si mala mať so školou uzavretú zmluvu, kde sa píše, od kedy do kedy by si mala a koľko dostávať štipendium a to sa podľa mňa už nedá nijak zmeniť.

dobra vila

kajka, jj, ved prave to... ze zas to stipko nie je ani podla mna v takej vyske, aby to stalo za to... :-/

Datelinka - prekliate take peniaze? :D Iiiiha, ty musis byt ina poctivka a ferovka :)). Tie peniaze by jej vlastne chodili, len ma dievca smolu, ze je zaradena na posledny majovy den... Ja osobne by som sa na to vykaslala, ale ked ju to az natolko trapi, tak nech vyskusa, co sa da... :P

kajka01

ved ano-ja som to myslela skor ironicky,ze naco vymyslat zbytocne. mne osobne by asi tych par eur co dostane zakladatelka temy za jeden mesiac nestalo za taketo vybavovacky a zbytocne stresy do toho a robit si umelo zbytocne problemy a starosti...

Deee

moja kamoska mala statnicovat v stredu, ale v nedelu ju nahle zobrali do nemocnice na cisarsky rez kvoli komplikaciam (hoci normalny termin porodu mala mat az dva tyzdne po statniciach) a tak jej vysli v ustrety a statnice jej posunuli na piatok, ale tiez len v ramci toho, ze aj v ten den boli normalne statnice len ju prelozili na neskor, len neviem ci aj ty si takto akutny pripad :-)

dobra vila

kajka, nemyslim obycajneho obvodneho lekara a beznu nadchu. To som aj ja tak bystra, ze mi zaplo, ze o den na to, by asi ist tiez nemohla. Myslim trebars chirurga, alebo nieco podobne, kam si casovku zo dna na den nevybavis. Ak ma znameho, alebo najde ochotneho, ktory jej tresne stemplik, tak je po probleme, ver mi.
Ak nema, tak jej zostava info na studijnom, ale druhy termin. Keby sla na druhy termin, nevidim v tom nic, aj tak do da a ci je to druhy termin a ci nie, kazdy ma narok na tri terminy (t.j 3x sa zucastnis!!)

kajka01

chod na studijne ..tu ti nikto neporadi a ak aj nakoniec to budes musiet tam vybavovat na kazdej skole to inak funguje, tak nestracaj cas..ale pochybujem, ze by taketo nieco spravili, mozno ak vo vaznom pripade ale podla mna ti najskor povedia aby si sla na druhy termin ak ti to nevyhovuje v tomto....lebo ak by si bola objednana k lekarovi- k nemu by si mohla o par dni neskor alebo skor ist takze to je blbost a ak by si bola chora asi by si nemohla hned o den neskor :)a to ze by si bola chora by si teraz este nevedela :))

dobra vila

Ved sa spytaj na studijnom, ci by si nemohla v ten druhy den - pre taky a onaky dovod, vymysli si, aj keby si mala doniest potvrdenie od lekara. Preto ak ostatni idu o den neskor, to je ozaj smola, kebyze ti tak unikne stipko, aj ked zas to nie je koniec sveta, ved o nejaku vacsiu sumu nepojde (teda neviem kolko dostavas).
Alebo chod na druhy termin statnic...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

presunutie terminy statnic - Fórum - ZDRAVIE.sk