Rozumna cena za okuliare?

Príspevok v téme: Rozumna cena za okuliare?
dvierka

Chystam sa kupovat dioptricke okuliare. Bola som sa informovat v optike, pani mi povedala ze za skla zaplatim spolu 70 eur (stensene plus nejake antireflexne vrstvy) a ze ramy stoja od 80 eur vyssie. Vsimla som si u nich aj okuliare okolo 300 eur, tak neviem kolko je normalna cena za pekne okuliare? Mala by som sa pozriet aj inde..? alebo sa oplati kupovat cez internet?

naty_gresova

Len treba rozlišovať, či sa cena za okuliare chápe ako cena za komplet aj rám aj sklá so všetkýmu úpravami alebo ako. Ak všetko tak tých spomínaných 200 je podľa mňa okej.

hellkazuza

ale to sa bavime asi o cene za ram mam taky pocit, lebo vseobecne skla a sosovky nie su az take ustrelene, nie?

Elizabet22

Podla mna alebo teda u mna, lepsie povedane je rozumna, pripadne taka cena ktoru som ochotna dat za okuliare je 200 eur.

zuzimulka

tiez je tazko povedat co je rozumna cena, pre kazdeho je to nieco ine, hlavne aby bol ram pohodlny a aby sedel dobre.

zzita587

ja som si ich kupila cez www.luxbryle.cz, maju nadherne ramy a navyse ponukaju super sluzbu pri ktorej si ich skusas doma, nechala som si rovno dvojo, kazdy sa len pyta odkial ich mam

sabinadidy

ja mám svoje z optiky, a to konkrétne optikaexclusiv.sk u nás v meste. Moderné tam majú, mala som problém aj vybrať len jedny :D

simonka722

Viesco mne asi stacia uplne obyc skla nemam zase az take vysoke dioptrie asi, tie reflexne neviem ake su ale popytam sa, nastudujem si dakujem :)

lLily

dvierka: este zavisi aj od toho ci chces normalne skla alebo stensene o polovicu s vysokorefelxnym naterom...ja najviac platim za stensenie, bo take horcicaky sa nezmestia do normalneho ramu