Rozumna cena za okuliare?

Príspevok v téme: Rozumna cena za okuliare?
dvierka

Chystam sa kupovat dioptricke okuliare. Bola som sa informovat v optike, pani mi povedala ze za skla zaplatim spolu 70 eur (stensene plus nejake antireflexne vrstvy) a ze ramy stoja od 80 eur vyssie. Vsimla som si u nich aj okuliare okolo 300 eur, tak neviem kolko je normalna cena za pekne okuliare? Mala by som sa pozriet aj inde..? alebo sa oplati kupovat cez internet?

Ipsik

Poprosím, pani predsedníčku alebo pána predsedu, aby mi vypli mikrofón. Áno, dal som si vyoperovať tri rebrá, aby som mohol hovoriť do mikrofónu, ale už ma to nebaví. Mame to príde divné, že čo môže dospelý chlap robiť celé dni zatvorený v izbe, ale to jej nemôžem prezradiť. Aj poskypovať treba, aj zabaviť sa treba, ale tomu nerozumiem, že keď si sťahujem nejaký drahý a dobrý program, tak mi idú nohavice automaticky dole. Neviete čím to môže byť?

Ipsik

Ja neviem, čo je to rozumná cena za okuliare, možno 5 eurier? Ešte 7 eurier by som možno za ne dal, ale viac isto nie. A okrem toho, na čo by mi aj boli? Ja nechcem mať dobrý zrak. A keď som bol so svojou starou, tak som už okuliare vôbec nenosil, ja som chcel, aby sa mi zhoršil zrak, aby som mu nevidel vôbec.
Ale nie, nebudem tu trapošiť. Venujem svojej ex jednú krásnu pesničku. Svojim spôsobom ju mám rád. Nech si žije ako chce, nemôžem spraviť nič, bontón nepustí.
www.youtube.com

simonka722

Tiez si budem kupovat okuliare, a samozrejme chcela by som nejake moderne, kvalitne ale zase za primeranu cenu ! :) aby sa kvalita rovnala cene

Ondrej0954

Ak hľadáš rozumnú voľbu tak určite Optika Exclusive! 25 rokov na trhu niečo hovorí o značke aj kvalite! žiadna čína a nepodarky

Lili80964

Rozumna cena za okuliare? to záleží od tvojho príjmu a celkových tvojich možnostiach, takže pre niekoho je to 100 E, pre niekoho 1.000 E.. tak kúp nejakú zlatú strednú cestu, aby to zasa nenabúralo váš ročný rozpočet!

viera5

Ahoj, ja mám obľúbenú optiku v Blave na Laurinskej, majú skvelého optometristu, ktorý fakt vie a sú tam vždy veľmi milý. Chodíme tam celá rodina. Aj ceny majú dobré.

IDA743

čo sú blbé dioptrie?To že máš plusové alebo mínusové dioptrie do 2,0 prípadne cylinder do 2,0 sú celkom normálne dioptrie a také sklá v plastovom prevedení nestenšené sa dajú kúpiť aj za10 eur za kus ale asi nie v nejakom reťazci alebo vo väčšom meste.Zas zdôrazňujem nekupujte v prvej optike kam vstúpite,spravte si prieskum,pýtajte sa na konečnú cenu okuliarov,pýtajte sa na referencie od známych.Ak mate vyššie dioptrie je na mieste dať do rámov stenšené sklá prípadne s tvrdením a antireflexom.Také sklo sa dá kúpiť od 25 eur za kus záleží od stenšenia.Zas sa treba pýtať optika lebo sú rôzne stenšenia a rôzne povrchové úpravy a vybrať si najlepšiu variantu pre seba.Nebojte sa pýtať a informovať,ak je pred Vami pri kúpe dobrý optik všetko Vám vysvetlí.Hladajte optiky,ktoré sú členmi Optickej únie slovenska.

poslickovia

su aj lacné, alebo v akcii, zaleží aký typ chces, ci obycajne alebo multifokalne.Ram obycajný-su aj tie pekné.Musiš popozerat.
2 skla za 70e mysli že je to bezné , su aj drahsie.
Za 300? najdes také za menej.Cez int. nie, neda sa skusit, musi ta premerat.Pozeraj akcie