Rozumna cena za okuliare?

Príspevok v téme: Rozumna cena za okuliare?
dvierka

Chystam sa kupovat dioptricke okuliare. Bola som sa informovat v optike, pani mi povedala ze za skla zaplatim spolu 70 eur (stensene plus nejake antireflexne vrstvy) a ze ramy stoja od 80 eur vyssie. Vsimla som si u nich aj okuliare okolo 300 eur, tak neviem kolko je normalna cena za pekne okuliare? Mala by som sa pozriet aj inde..? alebo sa oplati kupovat cez internet?

beauty

dolezita je aj velkost dioptrii, nechapem, ale co som ja zhanala, tak aj to. platila som velmi vela. chcela by som este jedny, lebo ten vyber tam bol dost o nicom, tak som si vybrala taky kompromis.

laskonkacitliva

priatel platil za okuliare v brne kd si ich kupoval,lebo tam robi,tak si kupoval za 90 eur v prepocte so vsetkym, uplne kompletne nove, skla, aj ramy...a všetko,ako ma byt a su krasne. premrstene su strasne ceny, ze 300 eur na sr a tak..to ani nekupuj

IIIIzi

tak v supermarketoch kde kvasia tie akoze dioptricke kupis aj do 15 ecok ale o kvalite sa hovorit neda. Ak chces kvalitne, dobre urobene okuliare tak pocitaj s vyssou cenou. Medzi pomerne normalnu cenovu relaciu patria okuliare od optikaexclusiv.sk. Mam pocit ze su najlepsi, objednas sa dopredu-dojdes a necakas-zmeraju ti zrak a z okuliari si mozes vybrat naozaj krasky. A to najdolezitejsie zrak ti meria lekár.

ôôôôô

Tak okolo 200 € na dnešnú dobu pre priemerného človeka. To pre prípad, že hľadáš mínusky vyrobené v riadnej optike a nejedná sa ti o super nóbl značku, ktorú keď celebrita nemá, hanbí sa vyjsť na ulicu. Asi tak.

mam56

Vy si tam v tej vašej trampárii stále budete zo mňa robiť srandu.
Ok.
Tak, aby ste videli, že Ja som niekto. Chcem, aby všetci ľudia na Slovensku boli zdraví bez toho, aby niečomu alebo niekomu uverili.
Nič vám nebude a pre nič nebudete trpieť. A ak trpíte, tak to prejde.
Už nebudem hovoriť nič negatívne.
I AM.

Ivana32

bola som v queensoptik a bola som prekvapena kolko roznych druhov sosoviek maju okrem ramov. ceny su rozne, zavisi naozaj od typu ramu, skla, sosovky. ci je aj daky znackovy alebo nie, no pri danej zlave je to stale vyhodne

Milo210

tak 300 eur za okuliare je podla mna prehnane, aj ked okuliare nie su lacny spaz ale dostanes podla mna kupit aj za lepsiu cenu

Milo210

tak 300 eur za okuliare je podla mna prehnane, aj ked okuliare nie su lacny spaz ale dostanes podla mna kupit aj za lepsiu cenu

Milo210

tak 300 eur za okuliare je podla mna prehnane, aj ked okuliare nie su lacny spaz ale dostanes podla mna kupit aj za lepsiu cenu