stepper

carey

ahoj hej vpredu to koliesko je zataz, daj si to tak do polky a cvic na nom aspon pol hodku...ja mavam vzdy dost svalovicu na lytkach

amy555

ahojte, chcem sa spytat, ci mi neviete poradit. Kupila som si stepper v tescu, len v tom navode toho vela nepisu. Vpredu je koliesko, to je zataz? a ma byt vysoka zataz, ci? chcem spevnit a trosku schudnut..

kiki5599

Navadí že pri cvičení necítim žiadnu záťaž na stehnách? iba na lýtkach a kolene...a cvičím dosť rýchlo 45 minút...

en

dobry den chcela by som sa opytat ci je lepsi stepper vacsi aj s pevnym drziakom na ruky a podobne alebo ten mensi schovatelny pod postel, dakujem

katkaag

Ahojte, kočky práve som si kupila eliptical, a chcem sa opýtať či ho niketorá máte a cvicíte na nom..a hlavno či vidno výsledky?
dakujem

fiona5

stepper na tvarovanie dolnej časti tela je to najlepšie čo može byť....cvičím na nom už 2mesiace a až po 2 mesiecoch vidno zmenu síce to ide od dola nahor ale je to super každemu to odporučam :-p

natushhh

ja neviem babyy,tak dobre je dat cca vzdy 30min aerobnej aktivity a viac,to je minimalne,ale ja potrebujem shucnut z noh,a mam stale pocit,ze nechudnem:(

makaronkaXX

chcela by som predať stepper, cena je 45eur + postovne do 20kg, je to ten, čo stepuje mierne do stran a ma posilovacie gumy a ten displej s poctom krokov, kalorii myslim a neviem,co tam este je. Neviete, ci si hodit niekam inzerat alebo ako s tym? Pov.cena bola nejakych 2900Sk vtedajsich, ale mna to moc nebavi :(