Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moje najlepsie kozmetické veci

Príspevok v téme: moje najlepsie kozmetické veci
glory45558

Je tu tema, moje najhorsie kozmetické omyly..mna by zaujimali Vase najlepsie kozmetické pripravky..
Ja osobne mam najradsej:
- sampon od Vichy na suche vlasy (zlty)
- kuru na vlasy od gliss kur (predavaju po 3ks) strasne vonia a vlasy su krasne jemne.. nie suche ako predtym
- dalej mam rada make up od maybeline v sklenenom baleni..(neviem nazov)
- milujem balzam na pery Labello
- make-up la roche posay
- spiraly som vystriedala asi všetky, a všetky sa mi zdali byť rovnaké.. :)

Sissina

Medzi moje najoblubenejsie vyrobky patria:

sampon: Head & Shoulders
pletova kozmetika: som velmi milo prekvapena kozmetikou Lirene - krem 30+ na tvar a krk, perfektna konzistencia, anticelulitidne pripravky maju najlepsie, ake som vyskusala.
Nahodou som sa dostala k sprchovemu gelu s bavlnikom, krasne vonal a nemala som suchu pokozku.
Micelarna voda - perfektna za 3,90 eur.

Telove mlieko - Dove, krasne vonia a plet je svieza.

make up - Loreal truem match, skvele kryje

Lills

Ja nemam vela oblubenych vyrobkov, lebo kozmetiku stale striedam, rada skusam stale nieco nove :) Ale je zopar veci, ktore ma nadchli a kupujem ich pravidelne.

Takze:
1, Dvojfazovy odlicovac oci Balea - je skvely, nevysusuje a nie je ani privelmi mastny, dlho vydrzi a nie je vobec drahy

2, Balzam na pery Astrid, ten obycajny - vyskusala som uz milion balzamov a k tomuto sa vzdy vratim

3, Krem na ruky Avon care s citronom a uhorkou - najlepsi co som mala a to som uz toho poskusala dost. Fantasticky sviezo vonia, rychlo sa vstrebava a ruky mam po nom uplne jemne. Nie som velmi fanusik Avonu, ale tento krem sa im vydaril.

4, RSB z lekarne - kupujem uz dlho, zbavila som sa vdaka tomu akne a ked mam este sem tam nejaku vyrazku, tak ju to vysusi a rychlo zmizne.

Ostatne veci ako sampony, sprchace, telove mlieka a dekorativku striedam, zatial som este nenasla nic co by ma nejako ohurilo :/

paula55

ahojte, moje top su: odlicovac na oci od Balea, samoopalovacie mlieko na tvar a telo jedine od Loreal, spirala hociaka od max factor, make up maybelline- dream matt mouse, ocne tiene jedine od bourjois (krasne sa daju vytienovat)a na vlasy hociaky sampon alebo masku co obsahuje vytazok z oliv:)a telove maslo od body basics

blonnnd

na vlasky jednoznacne vyrobky od Glisskur-sampony, balzamy, mali niekedy aj sampon na blond vlasy, len teraz ho nevidim uz v obchodoch :(
na pery pomada Bebe-tiez nemozem nikde najst, zohnat:( naposledy som ju kupila v Tescu v Madarsku :)

miamiaw

Moje naj:

samoopalovaci ST Tropez,hlavne teraz v lete kedze mna nikdy nechyti pekne do hneda

Johnsons cistiaci gel ten mi pekne odlici oci

Makeup Estee Lauder double wear

Maska na plet Lush taka bananovo- ovsena :)

Tieto produkty ma nikdy nesklamali kupujem ich stale

nika7777

moje top je určite:

telo:

sprchový gel Dove - uhorka a zelený čaj, potom i nektarinka a zázvor, pleť mám po ňom neskutočne hladkú a nádherne prevoňanú - odporúčam vyskúšať

šapon: Head and Schownders - mäta

telový krém: Planet spa od Avonu - olivový alebo od Nivea - s aloe po opaľovaní

tvár: Bioderma - AKN, Pore refiner
špirála: Max Factor - Lash Definer

parfum: Chloe, Elizabeth Arden - Arden Beauty, Lanvin

STYLO

Moje topky....

PLET
Denny krem: Avene Cleanance
Nocny krem: Bioderma AKN, Bioderma pore refiner serum
Cistiaci Gel: Biotherm Biopur pore reducer
Pletova voda: Biotherm Biopur lotion

TELO
- Alverde telove maslo z orieskov
- Essence krem na ruky jablkovo- vanilkovy
- Alverde chladivy mätovy gel na nohy
- Palmolive olivový sprchový gél

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moje najlepsie kozmetické veci - Fórum - ZDRAVIE.sk