Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laserova epilacia - kto ju absolvoval?

Arthur Nie

Dear Doctor

This is Arthur Nie from Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd, we are manufacturer of beauty equipment for the skin improvement and skin disease treatment.

Glad to know that you are on the career of aesthetic and beauty.
We specialize in the field of beauty equipments for 10 years with good quality and pretty competitive price.

In brief our company manufactures as including below and would be pleased to hear from you if we can be of assistance.

Our products including:
1)Diode laser Hair Removal System, RF Pipe Fractional CO2 Laser,
IPL Hair Removal Systems,
2)Q-swithed Nd-yag Lasers, E-light Skin Care Systems,
3)RF Skin︱Face Lift Systems, Cavitation Slimming Systems,
4)Skin Analyzer Systems, Oxygen Series,Hair and Scalp Analyzer System,
5)LED/PDT Skin Care Systems ,Micro-Crystal Dermabrasion,
6)Teeth Whitening Series, Oxygen Series, etc.

If any interest for cooperation, please feel free to contact us.

Look forward to being of service.

Best regards.

Arthur Nie (Export Manager)

Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd
Tel: 0086-10-85786332-EXT 808
Fax: 0086-10-85781893-EXT 802
Mobile: 0086-15110232363
ADD: Room 802, building 7, No.67, Chaoyang Rd, Chaoyang District, Beijing, China.100123
E-mail:Arthur@nubway.com
Niejinming1209@gmail.com
MSN: niejinming1209@hotmail.com
Web: www.nubway.com

tancaaa

ahoj ja chodim na laser a som maximalne spokojna, chlpky nemam ziadne ani nerastu... teraz som bola po polroku opat lebo sa par chlpkov objavilo.... neviem co za ludia ti tu pisu, mne pomohlo... keby daco napis meil :)drzim palce

bibi123

ja som bola v Interkliniku na lasery celych noh, bikin, podpazusia a efekt bol mizerny. Po jednom sedeni IPL som mala menej ochlpenia, ako po rade sedeni na lasery.. takze odporucam IPLko. Upozornujem, ze odstranenie ochlpenia nie je dozivotne, podla mna sa korienky zregeneruju, hlavne ked je zena mlada a chlpy znova narastu, aj ked nie v takom mnozstve.
odporuca sa 1-2 dni oholit preto, aby sa chlpky zasiahli v rastovej faze

surea

AHoj, chlpy nemaju byt oholene, mali by mat tak 1-2 milimetre. ak su dlhsie, problem je len v tom, ze laser chlp spali a potom je to strasny zapach.
ja som absolvovala 4 x epilaciu noh. chlpy rastu podstatne menej, ale urcite by som este taky 1-2 zakroky potrebovala, aby to bolo uplne dokonale.

yasminn

zabudla som ešte napísať, že som sa rozhodla pre diodový laser, vraj je najúčinejší, tie IPL či ako sa to volá majú v porovnaní s ním nulovú účinnosť

yasminn

ja som práve začala chodiť na laserovú epiláciu, mám za sebou iba prvé ošetrenie, tak uvidíme... chlpky sa nesmú vytrhávať pinzetou pred ošetrením min. 2-4 týždne, holiť, skracovať, strihať sa môžu. Ideálne je oholiť si ich 1-2 dni pred ošetrením.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

laserova epilacia - kto ju absolvoval? - Fórum - ZDRAVIE.sk