Dovolenka Chorvátsko

Pepa86

Ahoj všem :)
letos v létě jsem byl v Makarské s rodinou a měli jsme nádherné svátky. Makarska je ideálním místem pro děti. zde najdete užitečné informace o Makarské riviéře.
www.makarskainfo.com
www.dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz
pozdravy, Pepa

soffa

no ja som bola s Chorvatskom max spokojna,mozno preto ze chodime sice cez cestovku,ale ideme do hotela,kde su svedske stoly,kvalitne sluzby,a vlastnou dopravou cize autom.a nemozem sa stazovat.je to sice ceska cestovka ale chodime cez nu uz 5 rokov a zatial ma nesklamala.radsej si priplatim ale mozem sa spolahnut.baska je fajn,aj Gradac,ale najlepsie je centrum makarskej....tam to zije.

cappy_

ja som v Baske vode bola...a je tam kraaaaasne...ale na tvojom mieste by som si ejdla nabrala tu zo slovesnka, hlavne sackove polievky, na prve dni zeleninu, cestoviny..tam je to starsne drahe a zbytocne preplatis na strave...inak super vylet je ist na lod..ale nie na taku velku co je...ale na taku mensiu co ma ceskeho kapitana...
v baske je pomerne dost vela jezkov, hlavne v blizkosti nejakej skaly, takze take tie boty do vody su fakt potrebne, dobre su gumene priesvitne..ja mam z tesca za nejakych 6 eur maximalne ...a tohto roku urcite beriem nafukovacku, lebo predtym mi tam chybala :D

mary-anne

taak tie topánky si isto zaobstarajte.. aj kvôli ježkom , ale aj kvôli kamienkom.. je to ovela pohodlnejšie a lepšie .. no kolko stoja? tu na sk tak do 8e, podla toho aké.. dostať aj za 5, aj za 20 :) .. a tam to máš na každom kroku , od výmyslu sveta :) .. my sme si kúpili na sk, také ako "cvičky" a bolo fajn ...
no k tým cenám.. ja som bola až zhrozená, aké je to tam všetko drahé! aspon mi to tak prišlo.. od potravín, cez oblečko, všetko predražené.. aj ked nekvalitné... dovolenka tam vyjde lacno, ale život tam nie ... boli sme sa naobedovať- dva krát šalát, dva krát hranolky a dva krát kola- 155kn (okolo 750sk) ..hrôza :( ..

ellyy

ja sa chystam teraz cez leto na makarsku rivieru baska voda, prvy krat ideme k moru...nejake skusenosti, infosky??? ubytovanie budeme mat v stanoch 500m od plaze, jedlo si budeme kupovat, takze zaujimalo by ma ci je tam strava az taka draha ako som pocula, alebo ceny sa daju porovnat s nasimi, a tiez ci treba nejake topanky do vody kvoli jezkom a kolko stoja??? tiez som nieco take pocula...

mary-anne

ale ste mali lepšie to, že ubytko ste mali bližšie pláže , teda "pláže" :D .. my sme od Imperialu mali ešte hore takých 500m ... takže dosť blbé. hore - dole chodiť so všetkým na pláž ....

mary-anne

my sme boli tiež vo Vodiciach :) aká náhoda :))
takže presne viem, o čom hovoríš .. a presne také isté pocity mám aj ja ...

speedy1

No, ja som sa tiež pred týždňom vrátila z Chorvátska, z Vodic. Bývali sme v apartmánoch, vedľa hotela Imperial, do tohto hotela sme sa chodili aj stravovať. Dosť ma prekvapilo, že nemali wifi pripojenie na internet v hoteli a recepčná ma odporučila do vedľajšieho hotela Olympia. No, takže som si mala vziať notebook a ísť do nie práve najbližšieho hotela. Inak, v hoteli internet mali, ale platený a aj ten im ešte nešiel, iba výnimočne. Čo sa týka ubytovania, zostala som zhrozená!!! Izba jedna, a to ešte taká maličká, že sme tam ledva napratali postieľku pre syna, ktorú som si musela vyžiadať a aj sama zložiť, sranda, lebo tej pani v cestov. kanc., keď sme si objednávali dovolenku, sme to hovorili, že aby tam bola aj postieľka. izba bola špinavá, pod posteľou boli ešte plechovky z piva, a rôzny iný bordel. V kúpeľni, ak sa to dá tak nazvať, som po príchode musela vydenzifikovať sprchový kút, lebo tam bola špina už bohvie odkedy a pozostatky chlpov a špiny od predchádzajúcich hostí. Najlepšie bolo to, že cez stenu sme počuli sa rozprávať susedov, aj ked hovorili potichšie, tak som si vypočula celý rozhovor, čo si o nás myslia, lebo hneď prvú noc sa asi moc nevyspali, lebo syn plakal. No, súkromie žiadne. Keď v noci spláchli záchod, všetci sme boli hore, taký rachot to narobilo. Po čisté uteráky som si musela ísť, keď som po troch dňoch pochopila, že čisté mať nebudeme, pokiaľ si ich nevypýtam. Nakoniec mi upratovačka dala len tri (boli sme štyria), lebo vraj už nemá, a viac to neriešila. Pláž bola hlava na hlave. Kamenistá, ale to sme vedeli, že nebude piesočná. V bazéne bola už tak voda špinavá, že som bola rada,že už idem domov.