Aký vysoko krycí mejkap na zmiešanú pleť?

martinka143

max factor je cista chemia. mozno prekryje, ale pleti urcite neprospeje. a co mne na tejto kozmetike prekaza asi najviac, neuveritelne vysusuje. mala som z ich make upov supinky. vyskusala som vsetky okrem takeho dvojfazoveho. u mna nezabodoval

matamata

mirka keby existuje taky make-up, ktory nevidno na tvari, tak by ho asi kazda pouzivala...a nemam taky pocit ze max factor je permanentne vypredany

mirka 23

Max Factor mirracle touch. Velmi dobre prekryje a pritom vyzera prirodzene, nevidno, že maš make up. Na prekrytie tých občasných vyražok je dobrý pan stick tiež od MF

Lenka303

ale mne tu nejde o vyrazky teraz.. :D ja chcem len nejaky co super drzi a dobre by mi prekryl vyrazne pehy na nose :)

matamata

ja sa pytam preto lebo podla mna by si nemala pouzivat super kryci make-up..nie je nic horsie ako ked vidim na ulici babu , ktroa ma akne a na tom 100kg make-upu..ved ked ma baba vypukle vyrazky tak jej to neprekryje nic...nerob to aj ty..vzdy sa zhrozim ked taku vidim...radsej si kup nejaky lahky make-up, ktory ti nebud eupchavat pory