Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žehličky na vlasy - Remington

Príspevok v téme: Žehličky na vlasy - Remington
Inngrid

Ahoj,
chcela by som žehličku na vlasy s trojitou ochrannou vrstvou (keramika, turmalín,teflón) od REMINGTON-U
ale tých je viac tak si neviem vybrať má niekto nejakú vyskúšanú? ktorá je dobrá?

na nete som našla: REMINGTON S 1051 / S 2004 / S 1052 /S 1031 ...
je ich viac a ja neviem pre ktorú sa rozhodnúť :) tak budem rada ak mi poradíte vopred ďakujem :)

Emily 44

Ahoj :) ja som riešila tiež túto voľbu ale nakoniec som si vzala úplne inú. Mám doma digitálnu keramickú žehličku s kefou orava zvk-206 a je super

maminaBB

idem poprosit o radu, rozmyslam nad zehlickou Mam dlhe, odfarbovane blond vlasy, nie je to slama, ale predsa len ... zehlicku chcem skor na vlnky a sem tam vyzehlit. Citala som ze je najlepsie trojochrana (teflon,keramika, turmalin) co by splnal Remington 1051, ale nasla som aj S6500, to tam je len keramika. Tak ako je to???

Evola

Ahojte. Prosim poradte s vyberom zehlicky zn. Remington. Podmienky: trojita ochrana, s turmalinom, vhodna na jemne vlasy a aby ohrem zehlenia robila aj pekne vlny. Dakujem

brculka30

chcem sa opýtať akú žehličku by ste mi odporučili na veľmi kučeravé vlasy.Chcem nejakú,ktorá fakt výborne vyžehlí.

anny........

Ahojte, chcela by som si kúpiť novú žehličku len sa neviem rozhodnúť medzi troma...
Remington S1032
Remington S2006
Remington S8203
Potrebujem žehličku so širokými žeh. plochami a tiež by som chcela takú s trojitou ochranou - ktorá obsahuje turmalín. Prvé dve menované turmalín obsahujú....pri tej tretej S8203 si nie som istá...v popise je napísané že má diamantový povrch...Ale táto je zase na mokré vlasy... Prosím poradíte mi ktorú si mám kúpiť???? Najradšej by som bola keby sa dala použiť aj na mokré aj na suché vlasy...a aby obsahovala turmalín (od kaderníčky mám, že tie sú najlepšie:) Za odpovede Vám vopred veľmi pekne ďakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žehličky na vlasy - Remington - Fórum - ZDRAVIE.sk