Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti v podbrušku u muža

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku u muža
Mike4101984

Zdravím. Mám bolesti v podbrušku ktoré necítim ked nič nerobím, ak ležím a snažím sa vstať tak bolesť začne, ale akonáhle nezapájam brucho tak to prestane , ak robím nejaký šport tak ďalší deň ráno to bolí tak sa s ťažkosťami ledva zdvihnem z postele a nemôžem ani rýchlejšie chodiť nieto ešte pobehnúť. Bolesť vystreluje až do triesiel. Cítiť to ako svalovicu po brušakoch len nižšie od pupka dole. Problémy s močením nemám, krv v moči nieje. Ďakujem za rady.

xo

pre vsetkych:
ak pocitujete bolesti v podbrusi, ktore neustupuju alebo sa opakovane vracaju, neotalajte a chodte urcite k lekarovi na vystrenie. Mojmu kamaratovi pred rokmi takto zistili rakovinu tenkeho creva, ale bohuzial neskoro.

kentuckyDUCK

Ahojte... Chcela by som sa vas spytat moj priatel ma tiez tieto priznaky ale bolesť citi zväčša ked je... Ehm.... Nadržaný a nic sa medzi nami neudeje... Neviem ci je to v poriadku stale mu vravim aby siel k lekarovi ale on to stale odklada...

stano888

Mám bolesti v podbrušku ktoré necítim ked nič nerobím, ak ležím a snažím sa vstať tak bolesť začne, ale akonáhle nezapájam brucho tak to prestane , ak robím nejaký šport tak ďalší deň ráno to bolí tak sa s ťažkosťami ledva zdvihnem z postele a nemôžem ani rýchlejšie chodiť nieto ešte pobehnúť. Bolesť vystreluje až do triesiel. Cítiť to ako svalovicu po brušakoch len nižšie od pupka dole. Problémy s močením nemám, krv v moči nieje. Ďakujem za rady. PROSÍM ODPÍŠTE...

henri

dobry den mam taky problem mam 14rokov a boly v podbrušlu na pravej strane ale boly to malo a niekedy to vie aj prestat čim to je ? muž.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti v podbrušku u muža - Fórum - ZDRAVIE.sk